Bu konudaki kullanıcılar: 1 misafir
7
Cevap
0
Tıklama
0
Öne Çıkarma
Kafayı yicem yardım edin

B
Brandt Konu Sahibi
geçen yıl (3129 mesaj)
Arkadaşlar bu yıl başladım oyuna, 740 maç attım, 700 tanesinde kayle oynadım. Tek hero oynayabiliyorum yani. O da yetenek gerektirmediği için. Mesela bugün lux support oynayayım dedim 5-20 gittim. 40 farm yapmışım. Basede 10 canlı brand'ı öldüremedim. Adam zonya basmış, adamın zonyasının geçmesini bekledim sonra q attım flash atıp kaçtı, ulti attım onu doclayıp bana ulti attı, son kez e atayım dedim onuda beceremedim 10 canla hasar yemeden öldürdü beni. Sonra tekrarını izleyince zonya daha geçmeden adama e bıraksaydım, zonya etkisinden çıkar çıkmaz patlatsaydım ölecekti adam. Beynim çok geç çalışıyor. Ben toplam 700 maç oynadım bu sezon ama bir skill doclamayı bile beceremiyorum. Morgana varsa 10 q'nun 10 tanesinide yiyorum.

Şu an gold elodayım ama buraya gelmemde yeteneğimin etkisi sıfır. Sadece hero'nun taşıma özelliği sayesinde buralara geldim. Birde 700 maç attığım için ne zaman güç patlaması yaşayacağını iyi biliyorum, ona göre farm yapıyorum, orman dönüyorum bir şekilde maçı taşıyabiliyorum ultiyi açıp gözüm kapalı adamlara dalıyorum. Skill doclamak falan yok yani hiç öyle bi zahmette bulunmadım. Yapamam zaten. Lux'un q'sunu doclayınca kendimi faker zannediyorum düşünün halimi.

Anneme beni neden gerizekalı doğurdun dediğimde ben seni zeki doğurdum ama sen çalışmıyorsun, kosantrasyon problemin var diyor. Ben gerçekten zeka problemim oldugunu düşünüyorum zaten şöyle bi konu açmıştım önceden; https://forum.donanimhaber.com/zeka-problemim-var-sanirim--131037729#131037729

Oyunu bırakmak istiyorum ama asla bırakamıyorumda. Ne yapacağım kafayı yemek üzereyim.
K
KiraZero
geçen yıl (368 mesaj)
Başka hero dene ve yayıncıları izle ayrıca bir lanede takılma başka lanelerde başka roller dene.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KiraZero -- 7 Ocak 2019; 14:14:37 >


R
Rutzelq
geçen yıl (1171 mesaj)
Öncelikle hatanın kendinde olduğunu kabul etmen TR dekilerin %80 ından zeki olduğunu gösteriyor.Yayıncıları izle nerde nasıl bir tepki verdiklerine bak.Mesala adamı izlerken benim flashımı harcardım dediğim yerde ama bana çok daha efektif bir hareket gösterebiliyor
R
real-ogun
geçen yıl (48 mesaj)
dalga geçmiyorsan kafa bulmuorsan yazdığın yazı komik olmuş.
sonuç olarak bi oyun en zor heroları oynamak zorunda değiiliz. Support flan oyna soraka nami vs.
mid de top ta da basit herolar var onları dene
R
red-veronica
geçen yıl (1507 mesaj)
Kendini kolay şampiyonlardan uzaklaştırma aksine daha çok oyna. Mesela garen oyna W basıp rakibin üstüne yürü CC falan dinlemeden. Her şeyden sıyrılmak zorunda değilsin.
Yeni başladığından dolayı da yeteneklerden sıyrılamıyor olabilirsin. Mesela ben şu anda yi oynayan biri olarak "lan ilk oynadığımda nasıl salakça eşyalar almışım q ile hiçbir skilli dodgelamamışım" diyorum ama şu anda arka arkaya 150 tane skill gelmediği sürece sıyrılabiliyorum.
Özet olarak yakın zamanda başladığından olabilir, sorunu önce kendinde aradığın için zeki olduğunu düşünüyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 6Heimer6DONGER6 -- 16 Ocak 2019; 18:6:43 >


C
Cruella
geçen yıl (1337 mesaj)
Zekanın ölçülebilir bir şey olduğunu sanmıyorum.
IQ testlerine cidden bi tarafımla gülesim geliyor. Belli bir kapasiteye sahip bir adam, nasıl evrensel düşünüp bütün zeka kapasitelerini ölçebilir bir formül geliştirip, bir de bunun testini yapıyor?
Ne biliyim, ondan daha zeki olabilecek birini nasıl öngörüp, onun zekasını da ölçebiliyor?
Kendinden üstün bir zekayı ölçebiliyorsa, o zekadan daha üstün demek oluyor bu.
Ama aynı zamanda o zekadan üstün de değil.
Bak böyle saçma bir denklem çıkıyor.

Bence bardağın boş tarafına bakıyorsun.
Sıfır yetenekle altın ligine yerleşmedin,
Reflekslerin, analiz yeteneğin, cart curt yeteneğin, bunların hepsinin ortalaması seni o lige kadar çıkardı.
Sadece bu yazdıklarına bakıp konuşacak olursak: reflekslerin çok düşük, analiz yeteneğin kuvvetli mesela.

Hiç değilse hatayı kendinde arayabiliyorsun, 100 kişiye sorsak 98 i "AĞĞBİĞ TEĞAM ÇOK KÖTÜ O YÜZDEN ÇIKAMIYPOĞM BEN ÇOK İYİYİĞM" cevapları geliyor.
Kendine karşı bu denli gaddar olmak yerine daha objektif düşün. İyi yönlerini pekiştirip, kötü olan yanlarını minimum seviyeye getir.

Ayol benim oğluşumun ayyküüğsü 130 çıkmış süper deha olçak benim oğlum ilerde astronot olcak uzay olcak

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Cruella -- 16 Ocak 2019; 18:27:45 >


D
DeidaraSanji
geçen yıl (6908 mesaj)
Tank oyna. Doç yapamıyor olman faydana bile olabilir tank oynarken
F
FiveSeveN
geçen yıl (669 mesaj)
Yazdığın şeye göre kızların %80-90ı gerizekalı. Lol oynamak ile zeka arasında bağlantı vardır illaki ama fazla olduğunu hiç düşünmüyorum, otp olma sürekli farklı şampiyonlar oyna gelişirsin bir şekilde

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.