Bu konudaki kullanıcılar: 3 misafir, 3 mobil kullanıcı
58
Cevap
0
Tıklama
7
Öne Çıkarma
Cevap: Kadir Şeker'in kurtardığı kadın konuştu: Kocamın 19 suç kaydı olması bir insanı kötü yapmaz. (2. sayfa)

. .Statistics.
geçen yıl (213 mesaj)
Abi bi insan kampçı vs değilse yanında çakı, bıçak vs taşıyosa elma soymak için taşımıyodur heralde.İnsan öldürmenin bahanesi yoktur öldürdü mü öldürdü bitti.Cidden çok ayar oluyorum tıp okuyomuşta doktor olacakmışta falan filan.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
Bu mesaja 1 cevap geldi.

Bu mesajda bahsedilenler: @yaman01

C Candaroğulları
geçen yıl (123 mesaj)
Karı koca veya sevgili kavgalarına karışmam yanındaki erkeğin it kopuk veya yaramaz adam olduğunu bildiği halde hala birlikte olmaya devam ediyorsa çeksin ceremesini.
G Guest-E41A5AE05
geçen yıl (693 mesaj)
müdahale etmeyeceksin. burası türkiye.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >


V Violet Evergarden
geçen yıl (331 mesaj)
Kadir şeker olayı banada ders olmuştur, hemcinslerimden birisi sevgilisini /eşini gözümün önünde komalık etse yanından yürür geçerim. Kimse kusura bakmasın.
katil olduğuyla kaldı, yazık gerçekten

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Violet Evergarden -- 11 Şubat 2020; 18:4:39 >


Y YOURMOVE
geçen yıl (2814 mesaj)
quote:

Orijinalden alıntı: Cem300

Şuan hiç bir habere itibar edip konuşmamak lazım mahkemede ne diyecek önemli olan bu.
Hapis cezası verecek. En az 5 yılı var. Mahkeme ceza vermezse bu tarz olaylar çağırır. Çünkü direkt öldürmeye yönelik saplamış bıçağı.

Bilinçsiz evlilik yüzünden suçsuz bir genç daha gitti.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >


Y yıgıdo5858
geçen yıl (829 mesaj)
Kadınlar dunyaya gelmiş en büyük nankör canlılardir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >


A aksinaletinsan
geçen yıl (2799 mesaj)
Net olarak tekrar görüyoruz ki;
Seven değil, Xx yaranır!

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >


W White Devil
geçen yıl (2746 mesaj)
kadınlar arkadaş ortamında takılırken ilişkilerindeki sorunları anlatmaktan zevk alır, eğer ilişkisinde sorun yoksa sırf millete dert yanmak için sorun çıkarır, bu yüzden eğitim seviyesi düşük alt tabaka kadınlarla birlikte olmayın.
F fredydexter
geçen yıl (1108 mesaj)
ben ne dedim abi yılar önce bu foruma yazmıştım.aha bak benim dedigim çıktı işte türk kadını ruh hastasıdır devlet tedavi merkezleri açılmalıdır.türk kadını ciddi bir hastalıgı var o hastalık ergenlikten çıkamama.bakınız yine söylüyorum çiftler kavga ediyorsa bırakın birbirlerini yesinler siz ayırırsanız.kadın ben kocamı seviyorum döverde severde der dermi der.bunları daha öncede yazdın bir tane cahilin teki kadınları savunuyordu bende ona.yurtdışında yasadıgım kısa bir sürede açıkladım.yabancı kadınlar daha bilinçli diyee.ama anlamaz nato kafa meriçlik taslayacak bana beyfendi..
C CeyKalDa
geçen yıl (4169 mesaj)
quote:

Orijinalden alıntı: .Statistics.

Abi bi insan kampçı vs değilse yanında çakı, bıçak vs taşıyosa elma soymak için taşımıyodur heralde.İnsan öldürmenin bahanesi yoktur öldürdü mü öldürdü bitti.Cidden çok ayar oluyorum tıp okuyomuşta doktor olacakmışta falan filan.
dudullu parkına gece vakti gittiğimde silah olarak elektroşok taşırdım
gerçek işe yaradı https://mobile.donanimhaber.com/dudulludayim--125185180#125432613

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >


P pimpLORD
geçen yıl (504 mesaj)
Hadi yasayı çıkarsınlar da 19 suça kadar olanlar tahliye olsun. Milletin nabzını da boyle 3 5 salakça konu ile ölçüp saçma suni gündemler oluşturup istediklerini özgür bıraksınlar. Sizde burda 1 deli kuyuya taş atmiş misali birbirinizi yiyin. Hadi bakalim küçük adamlar yav he he ondan 👍

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >


P Psycho Cepkin
geçen yıl (1940 mesaj)
Bıçağı taşıyan ve öldüren belli
Cinayeti basitleştirmenin anlamı yok, ayrıca belki kadın doğru söylüyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >


F FcbAYERN
geçen yıl (381 mesaj)
daha önceki örneklerden belki çocuk haklı araya girdi vs görünebilir dışardan bakılınca. olayın detayını bilmek gerekir. kadının ifadesine göre çocuk ucuz kahramanlık peşinde gözüküyor belki de kadın bu şekilde ifade vermeye zorlanıyor bilinmez. bana kalırsa cocuk bıcağın verdiği gaz ile adamı kasten öldürüyor.
K kewel212
geçen yıl (2 mesaj)
Mersin sahilide 2 arkadaş geziyorken hava kararmaya yakın kadınla adamın yolda tartıştığını gördük biz bankta oturuyoruz adam önce bağırdı küfürler etti karışmadık biz tabi ardından kadına tokat attı kafasına falan vurdu adama napıyorsun hocam neden vuruyorsun falan sert yaptık adamla biz tartışırken polis geçiyordu geldi noluyo vs... kadının dediği şu biz kocamla konuşuyorduk KONUŞUYORDUK dedi bunlar bize sataştı.Abiii dedim keşke o kadını orada adam telef etseydi de duymasaydım o sözleri yaptığmdan ben utandım arkadaşlar suçlu ben oldum polis uzatmayın vs deyip gönderdi de kadından öyle bir şey duydum erkekliğime sövdüm.Yaklaşık 4 yıldır bu tür olaylara müdahele etmiyorum.KADINLARA KESİNLİKLE GÜVENİLMEZ ÖYLEYSE KONUŞMA ETME OLMA BERABER ABLA

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
Bu mesaja 1 cevap geldi.

O obili
geçen yıl (2717 mesaj)
19 suç kaydı olan birisi kötü değildir . Aksine azizdir , kutsanmıştır , noel babadır , ballının tekidir. Çünkü (en az) 19 tane suç işlerken birisi bunu gebertememiştir , mahkemeler bunu uzun süreli içeri tıkamamıştır ... Fakat ne hazindir ki .ok yoluna giderken yanında başkasını da sürükledi.
D dix1
geçen yıl (2368 mesaj)
19 Suç'a karışmış bir insan ne olursa olsun hapiste senelerce yatmadıkça asla masum değildir. İyi olmuş bir pislik daha azalmış, Kadına gelince inşallah başına felaket bir şey gelirde. Yalan, yanlış ifadelerle birini yakmaya çalışmanın ne olduğunu anlar.
S sioux
geçen yıl (2110 mesaj)

S SAY10
geçen yıl (1400 mesaj)
inandırıcı gelmiyor. en humanist sayfalar bile deli gibi kadir'i savunmakta. kafayı yemiş bizim ülke. katil adam KATİL......
Bu mesajda bahsedilenler: @sioux

A asderty
geçen yıl (856 mesaj)
Olayı hala tam bilmiyoruz. Hüküm vermek yanlış olur. Sadece genel olarak değerlendirebiliriz.

Kadının ifadeleri bence şüpheli. Kadın bi sebeple yalan ifade veriyor olabilir. Birde daha kocasından ayrılmadan, çocuklarını bırakıp başkasıyla yaşamaya başlayan birisi sanırım, bi bilemedim.

Çocuğun bıçak taşıması onu kötü yapmaz. Ceza gerektirir ama kötü niyetli olmasını gerektirmez. Ama belli olmaz tabii, el feneri değil bu.

Hırsızlık, yağma, kasten yaralama, uyuşturucu ticareti gibi 19 sabıkası bulunan kişi KESİNLİKLE KÖTÜDÜR. 19 yahu 19 tane sabıka. Yakalanıp hüküm giydikleri bu kadar, düşünün.

Tecrübelerimden biliyorum, ölen kişinin tarzındaki insanlarla, bu gibi sinirli oldukları zamanlarda mantıklı konuşmak genelde imkansızdır.

Öldüren kişi iyi niyetle ayırmak için bi laf "söylemiş bulunmuş" olabilir. Söylediği anda, içinden kolay çıkamayacağı bir duruma saplanmış olabilir.

Mesela:
-abicim bi sakin ol, konuşarak halledersin, bi dur hele
-sana ne lan bilmem naptımın çocuğu, sana mı soracam,....tir git
….......... Bundan sonra, arkanı dönüp uzaklaşmak dışında ne yaparsan yap, ne söylersen söyle olay kaçınılmaz.

Bundan çok çok daha basit olaylarda, kibar konuştuğum halde, neredeyse küfürle karşılık verenler gördüm.

Burdaki durumda, eğer senaryo bu ise, mantıklı olan bırakıp gitmek mi bilmiyorum. Aslında doğru olan tabii ki bırakmamaktır. Güçsüzün zarar görmesini engellemeye çalışmak veya haksızlığa karşı durmak yanlıştır diyen, "insan" mıdır bilmiyorum. Ama "burası Türkiye" mantığı oluyor artık insanlarda. Böyle diye diye bu hale geldik zaten. Bana dokunmayan yılan bin yaşasın, gemisini kurtaran kaptan vs. Sonuç; umursamaz, bencil bir halk, pis bir düzen. Bu saatten sonra düzene karşı duran kendini yakıyor maalesef. Her alanda ülke bu hale geldi. Keşke polisi arayınca hemen gelse, suçluya da hakettiği ceza verilse. Kanun caydırıcı olsa.

Bıçaklama ve öldürme olayı konunun başka bi boyutu. Hangi durumda ne amaçla bıçak çekti, illa göğsüne mi batırması gerekiyordu gibi. En azından sabıkası yokmuş ama bıçaklayanın da nasıl biri olduğunu bilmiyoruz sonuçta.

Kamera kaydı varsa biraz daha nerleşir olay.

Suça ceza vermeyen sistem bence esas sorun. Hala af peşinde yukardakiler maalesef. Ülke resmen adi suçluların cenneti oldu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi asderty -- 12 Şubat 2020; 8:17:0 >