Bu konudaki kullanıcılar: 2 misafir, 1 mobil kullanıcı
149
Cevap
0
Tıklama
84
Öne Çıkarma
Cevap: kadir şeker 12 yıl hapis cezası aldı (9. sayfa)

T TulparHAN
2 hafta (5952 mesaj)
  • Kalbinden bıçaklamış.
  • Evine gidip hiç bir şey yok gibi uyumuş.
  • 2-3 Senedir Üniversite kazanamamış.

Masum gösterip az ceza almasını sağlamak istiyorlar. Kadın da gerçekleri söyleyince kadına yükleniyorlar yalan söylemesini istiyorlar.
Bu mesajda bahsedilenler: @die4never2

U ugurr999
2 hafta (930 mesaj)
Sen bana cevap vermemişsin ki. Ben biliyordum zaten cevap vermeyeceğini git oku yazdığım mesajı ona cevap ver. Muhtemelen yine vermeyeceksin de. Veremiyorsun çünkü. Sen diyorsun ki ''12 fazla'' ben de diyorum ki güzel kardeşim gözünün yağına yumurta kırdığım;
1)Kaç normal(olması gereken)?
2)Kaç az?
3)Verdiğin sayıları hukukun hangi gerekçisine dayandırıyorsun?
Eğer bir sayı fazlaysa o sayının bir adet normali bir adet de azı vardır. Sayı verdikten sonra sebebini de açıklamak zorundasın. Ben tasarlayarak gidip birini bacağından bıçaklarsam başka ceza, bıçakladığım kişi de bıçağı gördükten sonra bıçak çekip beni bacağımdan bıçaklarsa başka ceza alır. Bunun bir sebebi var. O sebebe de ''meşru müdafaa'' derler.
Bu mesajda bahsedilenler: @Entel Maganda

Q Qantas
geçen hafta (2256 mesaj)
Toplumda Kedir Şeker kararı etkisini göstermeye başlamış.
Sokak ortasında kadın bıçaklanıyor ama herkes başıma bir iş gelir korkusuyla seyrediyor... :(https://twitter.com/drercardio/status/1318614623625555970DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.