Bu konudaki kullanıcılar: 1 misafir, 1 mobil kullanıcı
0
Cevap
25
Tıklama
0
Öne Çıkarma
K555UB ssd takarsak garantiden çıkacağı sorunsalı

M
Momon. Konu Sahibi
3 yıl (176 mesaj)
Şimdi başıma gelen sorundur kendileri. 1 gündür okuyorum nette ordan burdan ama tam emin olamadım kimisi asus servisle olan konuşmalarını birebir aktarsa da ben de aramak istedim müşteri hizmetlerinin telefonunu çevirdim. Yağız bir delikanlı açtı telefonu ve dedi ki takma yavrum takma çıkarırız garantiden.

Neymiş dvd room`a hdd yi takıp hdd yuvasına da ssd yi takarsak tüketeceğimiz elektrik artarmış cihazın stabil tüketimini aşarmışız bundan mütevellit garantiden çıkarmış. İyi hoş da hafız sen buna neden vida koydun ki açıp update falan yapamayacaksam. Bi ssd li modelin ne kadar haberin var mı ? 4GB ramle aldım bu bilgisayarı ve 8 ram ekledim. Kendi modellerin de 8 GB lık olanı alsaydım direk 1tb hdd ile 400 tl fark koyuyorlardı zaten bu ülke de bir ürün alırken o üründen bir tane de devlete alıyomuşuz bağışlıyomuşuz gibi vergi veriyosun.

Acaba diğer global asus servislerin de de Türkiyedeki gibi mi hizmetleri. Hani yaptığım işlem de hata olsa ve sen garanti dışı bıraksan anlarım ama bu modellerin en büyük sıkıntısı menteşe olayı sanırım. Ben ssd taktım diye menteşeler de sıkıntı yaşarsam kabul etmeyecek misin? Asus bey ne yapıyorsunuz??DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.