Bu konudaki kullanıcılar: 3 misafir, 1 mobil kullanıcı
11
Cevap
0
Tıklama
4
Öne Çıkarma
JPMorgan CEO’su: Bitcoin ‘değersiz’

G gokayu Konu Sahibi
5 gün (498 mesaj)

ABD, New York merkezli yatırım bankası ve finansal hizmetler şirketi JPMorgan’ın CEO’su Jamie Dimon, 11 Ekim Salı günü Uluslararası Finans Enstitüsü (IFF) yıllık üye toplantısında Bitcoin ile ilgili açıklamalarda bulundu.

2 milyar dolar servete sahip olan Dimon, lider kripto para birimi hakkında eleştirilerde bulundu ve Bitcoin’i (BTC)“değersiz” olarak nitelendirdi: “Şahsen Bitcoin’in değersiz olduğunu düşünüyorum”Ayrıca Bkz.El Salvador, Bitcoin kârı ile hayvan hastanesi kuruyorDimon bu görüşünün tamamen kendi fikri olduğunun, şirket politikalarının çok daha farklı olabileceğinin de altını çizmeyi ihmal etmedi. JPMorgan yaz aylarında aldığı bir kararla müşterilerinin kripto para fonlarına erişmesini sağlayan hizmetler sunmaya başlamıştı.

İlginç sigara benzetmesiDimon’a ayrıca JPMorgan’ın neden müşterilerinin Bitcoin kullanmasına izin verdiği de soruldu. CEO bu soruya ilginç bir benzetme yaparak cevap verdi ve Bitcoin’i sigaraya benzetti: Bence sigara da içmemelisiniz, ama içiyorsunuz. Müşterilerimizin hepsi yetişkin insanlar bu yüzden onların ne yaptığına karışamayız.”  Bitcoin birçok ekonomi uzmanı tarafından eleştiri yağmuruna tutulsa da yükselmeye devam ediyor. Mayıs ayından beri ilk defa 57.000 dolar seviyesini geçen lider kripto para birimi şu sıralarda 56.800 dolardan işlem görüyor.
Kaynak:https://u.today/jpmorgan-ceo-bitcoin-is-worthless

 Haberi Portalda Gör

Bastığınız pamuklu kağıdın arkasında da bir zamanlar altın rezervi vardı. Şimdi ne var?
Yoruma Git
labtek38 - 5 gün +7

S sky4747
5 gün (7 mesaj)
😂< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >


L labtek38
5 gün (1464 mesaj)
Bastığınız pamuklu kağıdın arkasında da bir zamanlar altın rezervi vardı. Şimdi ne var?< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
Bu mesaja 1 cevap geldi.

M MarionCobretti
5 gün (445 mesaj)
"2 milyar dolar servete sahip olan Dimon"

benim de 2 milyar dolar servetim olsa ben de aynısını düşünürdüm. haklı.

A ankaland
5 gün (1670 mesaj)
yok olmuş geride borsalarda hisseleri dolaşan rakamlar değerli mi?? görende herif buğday tarlasında orak sallıyor sanacak.. tüm hayatında bir simitlik tahıl ürettin mİ?? jj morgan..

K kabakara61
5 gün (35 mesaj)
insanlar sınırlı yatırım aracı istiyor, şuanda sınırlı tek yatırım aracı kripto paralar


Bu mesaja 1 cevap geldi.

O oLgan
5 gün (1923 mesaj)
Tüm değerli madenler sınırlıdır ve hepsi yatırım aracıdır.


Bu mesaja 1 cevap geldi.

Bu mesajda bahsedilenler: @kabakara61

U uysaloguz
5 gün (254 mesaj)
İnsanlar kolay yoldan zengin olmak istiyor. Borsa, kripto paralar, saadet zincirleri, çiftlik bank vs. hep birileri kolay yoldan zengin olmak istediği için varlar.

K kabakara61
5 gün (35 mesaj)
tüm değerli madenler sınırsızsız ne sınırlısı amk uzayda trilyon üzeri trilyon tane senin tüm madenlerin var. 10 yıla başlıyo uzay madenciliği
Bu mesajda bahsedilenler: @oLgan

O oLgan
5 gün (1923 mesaj)
:) evet senin için gidip maden getirecekler, hatta kuyumcularda satacaklarmış. Sabırsızlıkla bekliyoruz. Kolay gelsin.
S SPAWN-TheUndead
4 gün (354 mesaj)
Zenginler de boş yapmayı ne çok seviyor yahu. Kağıt paralar da değersiz, ona o değeri yukleyenler yine bizleriz.< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >


K kuzgun_
4 gün (1376 mesaj)
hava gazı.... bir gün patlayacak ama ne zaman ve nasıl.. tek bildiğim postapokaliptik dönemi bunlar başlatacak
Bu mesajda bahsedilenler: @labtek38
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.