Bu konudaki kullanıcılar: 2 misafir, 1 mobil kullanıcı
10
Cevap
0
Tıklama
0
Öne Çıkarma
Jojo Rabbit (2019) | Scarlett Johansson

S smyrna Konu Sahibi
2 yıl (4134 mesaj)


Oyuncular: Roman Griffin Davis, Taika Waititi, Scarlett Johansson
Tür: Savaş filmi, Dram, Komedi


Film, akranları tarafından alay edilen ve annesinin yanlış anladığı 10 yaşındaki bir çocuk olan Jojo üzerinden ilerliyor. Hayali arkadaşı Adolf Hitler olan genç çocuk, annesinin (Scarlett Johansson) evde küçük bir Yahudi kızı sakladığını öğrenince kendi içinde çatışmalar yaşamaya başlar. Naif çocuk büyüyen faşist rejimin içinde kendine yer bulmaya çalışırken, tavsiyede bulunabilecek ve ona yardımcı olabilecek hayali arkadaşına başvursa da, başlarda evlerine sığındığı için nefret ettiği kızın da bir insan olduğunu görmeye başlar.

Filmin vizyon tarihi henüz belirsiz. Çekimler tamamlandı.


Kurgusu iyi olursa güzel bir film izleyeceğiz gibi durmakta.
B BoJack Horseman
geçen yıl (3537 mesaj)
Waititi mizahına sahip, biraz daha duygu yüklü, alaycı, masal tadında film olmuş. Müzik ve oyuncu seçimleri çok iyi özellikle Stephen Merchant ve Sam Rockwell. Ben beğendim, vizyona girmesine daha var galiba ama malum yerlere düştü film, altyazısı da hazır. 8/10.
S StativeDread
geçen yıl (1102 mesaj)
1080p düşmüş.
S Sp!deR
geçen yıl (1700 mesaj)
Çok beğendim filmi benden tam puan aldı.
R Ressam
geçen yıl (4751 mesaj)
Biz bunu Wes Anderson filmi sandık bitince yahu, mizahsal olarak tamamen örtüşüyor. Film gayet güzeldi, izlenir.
T Thomas Anderson
geçen yıl (8684 mesaj)
güzeldi. çocukta çok tatlıydı. bir yerde okumuştum adolf'u normalde başka biri canlandıracakmış. lakin yapım şirketi adolf'u en iyi yazan, yöneten oynayabilir diye düşünmüş sonuçta güzel olmuş< Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >


Z Zebercet
geçen yıl (9267 mesaj)
Çok zevzek bir şeye benziyor.
W Why Shy
geçen yıl (1381 mesaj)
Film abartıldığı kadar değil. Ama izlenir. Bolca çocuk filmi havası var. Tipik Amerikan kafası, Almanları aşağılayıp, yine kahraman Amerika ülkeye huzur getirmiş. Tabi Almanlar aşağılanmayı hak etmiyor mu, hak ediyor ama aşağılanacaksa da bunu Amerikalıların yapmaya hakkı yok. Neyse konu siyasete sapmasın.
G Guest-781808C66
geçen yıl (1433 mesaj)
Çok güzel bir filmdi. 8/10 verdim zaten diğer konuda.
7 742793
geçen yıl (4236 mesaj)
Yönetmeni çıkar bomboş film, çekim açısını görüntüyü sevdiğim için izlemeye devam ettim onun dışında izleyecek bişey yok.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >


L LorneMalvo
geçen yıl (2524 mesaj)
Klasik Nazi Almanyası filmlerine oranla renkli bir dünyası olan, o dönemi bir çocuğun gözünden izlediğimiz film Jojo Rabbit. Yahudi propagandası dışında güzel film. Taika beğendiğim yönetmenlerden biri, özellikle o vampirli filmi hayatımda izlediğim en farklı filmlerden birisiydi.

Çocuk oyuncular da çok başarılı. Jojo zaten başrol, Yorki de her sahnede parıldadı. O çocukta ciddi bir komedyen potansiyeli var. Zaten ikisini Simon Pegg ve Nick Frost'a benzetiyorlar, onların küçük halleri.

Bu filmde özgürlükçü, iyi Almanlar da gösterilmiş yalnız. Diğerleri kadar acımasız değiller.DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.