Bu konudaki kullanıcılar: 2 misafir, 1 mobil kullanıcı
2929
Cevap
277267
Tıklama
5
Öne Çıkarma
Cevap: JİNEKOMASTİ AMELİYATI SORULARI VE AMELİYAT OLANLARIN YORUMLARI (147. sayfa)

O OMIKRON
3 gün (144 mesaj)
Selam Millet
Bende 1. evre Jinekomasti var dediler. Ama biraz kg. aldığım için yağlanma da oldu. Hazır evdeyiz gaza geldim.
4 Mayıs'ta Harun beye ameliyat oldum. Yıllardır neden olmamışım diye kendime cok kızdım :) 40 Yaşındayım.
Aradan 5 gün geçti bugün banyo yapabildim . Aynaya bakınca gerçekten çok şaşırdım. Çok fazla ödem olmadı ama morluklar var bazı yerlerde. 2.gün evde masa başında cok rahat çalıştım. Hatta markete falan gidip ufak kg. poşetleri rahatlıkla taşıyabildim. Bende o kadar sorun olmadı. Hatta 4 . gün biraz zor olsa da araba kullandım. Ama mesafe kısaydı.Olmak isteyen varsa. İyi bir dr. bulsun ve hemen olsun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi OMIKRON -- 10 Mayıs 2021; 14:23:38 >


T tahtakurusu98
2 gün (2 mesaj)
Bu hesabı sırf sizleri bilgilendirmek benim alamadığım soruların cevaplarını sizin alabilmeniz için açtım. Yıllardır bu konuyu takip ediyorum. Bu sabah ameliyat oldum. Doktor Harun Çöloğluna. Şimdilik ağrılarım var özellikle sol göğsümde. Korseler rahat mı? Hayır kesinlikle değil yani baskı yapıyor ama bu lanet hastalığın bitecegini, gideceğini bilmek motive ediyor. Henüz göremedim kendimi 4 gün sonra duş alabilirsin dedi Harun Bey fakat ben 7. gün yani bandajın çıktığı gün almak istiyorum. Haftaya pazartesi duş alırken ilk defa bakacağım size de atabilirim sonucu ve bana istediğiniz soruyu sorabilirsiniz. Çünkü ne hissettiğinizi en iyi ben bilirim. Süreç boyu bana yardımcı olan Nurcan Hanıma, Aydın Beye, Onur Beye, Narkoz etkisi ile küfürler ettigim tüm sağlık çalışanlarına teşekkür ederim ve Harun Abi.. Sen bir kahramansın. Sabah 9da hastanede oldum. 19:00 gibi çıkış yaptım. Direkt bayıltıyorlar sizi hayatımda ilk defa anestezi alan ve panik atak olan ben şu an anestezi ile uyumak istiyorum. Uzatmadan tüm sorularınızı sorabilirsiniz kardeşlerim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
Bu mesaja 1 cevap geldi.

M Murono
2 gün (2 mesaj)
Hocam kusura bakmayın rahatsız ediyorum ama bende ibrahim karahan'a ameliyat olmayı düsünüyorum durumunuz nedir ameliyattan sonra memnun kaldınız mı ve korse kullandırdımı doktorunuz cevaplarsanız çok sevinirim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >


Bu mesajda bahsedilenler: @zerekaptan

M Murono
2 gün (2 mesaj)
İbrahim karahan nasıl bi doktor jinekomastide ameliyat olan varsa lütfen yazsın memnun kalmıs mı memnun olan yada olmayan birini görmedim biri aydınlatsın lütfen

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >


M mt3pvp27
dün (4 mesaj)
Bu ameliyay sonrası çöküntü olma ihtimali var mı?sanki meme ucumda çöküntü var üst bölge daha şiş ama ödem olma ihtimali de var ödemi nasıl anlarız

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >


A alcest
dün (989 mesaj)
Ben de Harun Beye oldum. Ayın 14nde korseyi çıkaracağım. Sonucu buradan paylaşırım.

Ertesi gün çalışabilirsiniz diye okuyordum hep. 4. gündeyim şu an bile çalışılamaz kesinlikle. 1 hafta dinlenmek gerekiyor gibi. Özellikle abdominal korse çok kısıtlıyor sizi.


Bu mesaja 1 cevap geldi.

Bu mesajda bahsedilenler: @tahtakurusu98

M mt3pvp27
dün (4 mesaj)
Sizde meme ucunda bi çöküntü var mı ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >


T tahtakurusu98
dün (2 mesaj)
Abdominal beni mahvetti. Uyku uyutmuyor. ben pazartesi günü oldum. 1 Ay atlet 1 hafta korse dedi bana. Kalkarken vs agri var bende sizin durumunuz nasıl?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tahtakurusu98 -- 11 Mayıs 2021; 23:52:30 >
Bu mesaja 1 cevap geldi.

Bu mesajda bahsedilenler: @alcest

A alcest
dün (989 mesaj)
Aynı maalesef. Korse çok sıkı. Annem yardım ediyor yataktan kalkarken. 1 hafta sıkacağız dişimizi. Benim üç günüm kaldı.
Bu mesajda bahsedilenler: @tahtakurusu98

L livingstonmicheal
19 sa. önce (2 mesaj)
Arkadaşlar hepinize ulaşmam çok zor, instagram hesabım: indigonedo, 26 mayısta ben de harun beye ameliyat olacağım sorularıma yardımcı olacak arkadaşlar yazabilir mi?DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.