Bu konudaki kullanıcılar: 3 misafir, 2 mobil kullanıcı
116
Cevap
60540
Tıklama
0
Öne Çıkarma
Cevap: İzmir Saç Ekim Merkezleri (6. sayfa)

E espana35
4 yıl (1 mesaj)
quote:

Orijinalden alıntı: Exwore

Merhaba arkadaslar İzmir'de Sibel Ulusan dan 4.000 greft 8.000 tl fiyat aldim fiyat fazla geldi acikcasi ama sonuclardan herkes cok memnun gorunuyor bende baktigimda cikan sonuclar gercekten basarili. 2 3 lira fazla verip buraya mi yaptirsam yoksa gerek yok surasi da iyi ve uygun diyebileceginiz bir yer var mi arkadaslar?Bir de likya ile ilgili ne dusunuyorsunuz?

Merhaba,

Geçen sene Sibel Hanım'da ekim işlemi yaptırdım.Burada yorum yapmayı düşünmüyordum ancak birileri de faydalansın diyerek 1 sene rötarla yazmaya karar verdim ,çok uzatmayayım özet olarak :

*Ameliyat ortamında hijyen eksiği olduğunu düşünüyorum. Operasyonumun yapıldığı odada öğle yemeği de verdiler,zaten bir apartman dairesinin bir odasında yapılıyor öyle ameliyathane ortamı gibi değil yani.Ayrıca herkes kafasına göre girip çıkıyor benim için iyi oldu sohbet muhabbet ama işin tıbbi boyutunda bu sıkıntı arz edebilir.

*Para konusunda hoş olmayan bir tavır sezdim,operasyondan önce ödeme yaparken cüzi bir miktar eksiğim kalmıştı 300/400 TL kadar (gerisini nakit verdim zaten) ,biz başlayalım ailem gelecek zaten birkaç saate atmden çekip size getirirler ben çıkmadan ödemeyi de yaparız dediğimde direk "olmaz öyle" cevabını aldım :)

*Çok kötü bir ekim yaptı diyemem hakkını vereyim ön bölgeye sıkı bir ekim yaptı ancak çok iyi de sayılmaz, görsel olarak titiz çalışmadığı için ön çizgim eğri oldu ki bu önemliydi baştan detayları konuşmuştuk.Şakaklarda özensiz çalıştığı için 2. ekimi başka bir yerde yaptırdım ve sağ olsunlar düzelttiler.(reklam olmasın diye isim vermiyorum)

*Arka bölgeye seyrek bir ekim yaptı üstelik ters yöne doğru yapılmış ekim ,Allah tan seyrek çalıştı orada ,sonradan burayı da düzelttiler mümkün olduğunca. (ki ekimden önce kapatırım 2. ekime gerek kalmaz demişti) 2. ekimim de 3000 greft daha yapıldı :)

SONUÇ: Diğer birçok firmayı bilmediğim için iyi veya kötü diyemem , Ben sadece kendi tecrübelerimi aktardım,forumda memnun kalan arkadaşlar da vardır belki onlar da kendi izlenimlerini paylaşırlar.Belki bende özensiz çalıştığı için böyle bir sonuç çıktı.

10 üzerinden 7 diyebilirim.Fotoğraf koymamayı tercih ettim ünlü olmamak adına :)

Umarım yardımcı olabilmişimdir.
B burak.dede
4 yıl (43 mesaj)
SİBEL ULUŞANI ÖNERMİYORUM, KARAR SİZİN!
Öncelikle kimseyi övmek yada yermek için yazmıyorum, tamamen bilgilendirme saç ektirmek isteyenlere yol göstermek amaçlı bir yazıdır. Biraz uzun oldu ama isteyen okur. Umarım faydası olur.

Ağustos 2016’da Sibel ULUSAN a saç ekimi yaptırdım, öncesinde zaten sektereri ile görüşmelerimiz oldu, bana örnek resimler vs gönderdiler, bu forum üzerinden yaptığım araştırmalarda iyi olacağını düşündüren mesajlar gördüm ve karar verdim. Sonrasında sırada çok kişi olduğundan randevu için 1000 TL ücreti gönderdim, kalanı da ekim günü verilmek üzere sözleştik.

• Ekim yapılmadan önce resimlerimi istediler ve 3500 kökün yeterli olacağını bildirdiler, ben doktorun böyle söylediğini zannederken ekim günü geldiğinde doktorun alan da çok genişmiş demesi üzerine şaşırdım. Siz söylediniz 3500 kökün yeterli olacağını dediğimde doktordan hmmm sekreter söylemiştir demesi iyice şok etti, fotoğraflara bile baktığından şüpheliyim, ama hem yatırdığım peşinat hem de taa izmire kadar gitmişken vazgeçemedim neyse dedik operasyona geçtik. Buna ek olarak saç ekimi öncesinde normal şartlarda donör bölgenin uygunluğu, saç ekiminin başarılı olup olmayacağı ile ilgili bir analiz yapılmasını beklemiştim ama oda tabiki yapılmadı, saç ekimine başlandıktan sonra doktor seninde saçların pek inceymiş açtığımız kanallardan çıkıyorlar diyince ne diyeceğimi bilemedim!


• Saç ekimi başlamadan önce rahatken doktorun gelip hastayla yapılacak işlemin detaylarını konuşmasını bekliyorsunuz, mesela ön alın çizgisi nasıl olacak yada ekim nerelere hangi sıklıkla yapılacak bilgilendirilmek istiyorsunuz ama doktor gelir gelmez hemen enseyi uyuşturup 3-4 saat boyunca kök alma işlemi yapıyor, siz o ağrılı halde iken size alın çizgisini böyle yapıcaz diyor, sizde o ağrıyla ne kadar doğru karar verirsiniz bilemem!


• Ekim öncesi süreçte yapılması gereken tahliller dışında ben aramazsam neredeyse hiçbir bilgilendirme yapılmadı, mesela sonradan öğrendiğim üzere ödem olamaması için ilaçlar veriliyormuş ekimden birkaç gün öncesinden, bunların hiçbirini bilmiyordum, bu yüzden yüzüm gözüm şişti zaten. Ha birde sadece kan sulandırıcı ilaç ve alkol alınmasın kahvaltı yapılıp gelinsin dendi, haklarını yemeyeyim.

• Ekim sırasında doktor sizin stresli durumunuzu, ağrınızı sızınızı hiç düşünmüyor, 3 kişilik ekip kendi aralarında sohbet muhabbet, 12 saatlik operasyonu birlikte geçirdiği hastalarından çoğunun adını sanını öğrendiğini sanmıyorum, devlet hastanesinde size aman bitsede gitsek gözüyle bakan doktor imajı çizdi gözümde, yolda görse tanıyacağını sanıyorum o kadar yani. Bu açıdan hiç sıcak bir ortam değil, o ekim stresinin üzerine birde öyle bir ortamda iyice geriliyorsunuz.

• Ekim sonrası oluşacak komplikasyonlar hakkında hiçbir bilgi verilmiyor, yaşayıp gör taktiği uyguluyorlar galiba, mesela ödem çok olmaması için bol su içilmeliymiş ve steroid tarzı ilaçlar kullanılmalıymış vs böyle bir bilgilendirme olmuyor, yüzünüz gözünüz şişince siz arıyorsunuz, ha o normal gibi bir cevapla karşılaşıyorsunuz.

• Ekim günü ekim sonrası kullanılacak ilaçlar için 130-140 tl civarı para isteniyor, görevlilerden birinin karşıya gidip ilaçları hastaneden adınıza yazdıracağı söyleniyor, 140 tlye bir ağrı kesici ve bir antibiyotik geliyor!

• Saç ekimi yapılırken ön ve arkanın biraz daha sıkı olmasını istedim ve ekimden sonra şoklardaydım, aradaki yere neredeyse hiç saç ekilmemişti, tamam ön ve arka sıkı olsun dedikte üsturuplu bir geçiş yapılır, sıktan gevşek ekime doğru, yani ekim işlemini beğendiğimi de söyleyemem, ama yedik bi nane, arayı prp tarzı tedavilerle güçlendirebilirsem ne mutlu, yoksa garip bir görüntü oluşacak yada bu eziyete bir kez daha katlanacağım. Buna ek olarak doktor ilk alın çizgisini çizdiğinde öyle aşağı çekti ki, sırf alına 3500 kök ekilirdi, arkaya filan hiçbirşey kalmazdı, ben dedim yukarı çekin diye.

• Belirtmeden geçemeyeceğim saç ekimi gerçekten zor bir işlem, istedikleri kadar uyuştursunlar bildiğiniz 12 saat işkence gibiydi, bitmesi için dua ettim resmen, bunları bilip öyle bu işe girişin derim.

• Bu arada onların da işi zor 12 saat operasyon, unutmuş olunabilir diyenler varsa 12 saatte 5-6 bin TL kazanılan bir iş bırakın da biraz yorsun, çoğu kişi 1 ayda kazanamıyor o parayı. Kesinlikle işlerini hakkıyla yapmadıklarını düşünüyorum.


Söyleyeceklerim bunlar, karar sizin, ama iyi araştırın ve forumda her yazılana inanmayın derim, zira ben inanıp ekstra araştırma yapmadım ve bunlarla karşılaştım! Mümkünse ekim yapılmış kişilerle bire bir diyaloğa girin.

Anlattıklarımla ilgili de aklında şüphesi olan varsa özelden ulaşabilir, iyi günler hepinize…

//// GÜNCELLEME////

30/05/2017 tarihi itibari ile yaklaşık ekimden sonra 10 ay geçti, artık saçımda bir gelişme olacağını düşünmüyorum, ve son durum cidden kötü, plansız ekimden dolayı saçlarımın ön kısmı iyi ama tam tepeyle saçların yandan birleştiği yerde 2 parmak genişliğinde güçsüz tüylerden oluşan alanda saç olduğunu zannettiklerinden saç ekimi yapılmadığı için rezalet bir görüntü oluştu. Kesinlikle pişmanım, gitmeyin!

///GÜNCELLEME 2 ////
Bunun yanı sıra saç ekiminden önce donör bölgede kesinlikle iz kalmayacak demişlerdi, aradan 10 ay geçmesine rağmen hala 5 numaraya bile kestiğimde arkada izler kabak gibi duruyor, donör bölgenin pertini çıkarmışlar, insan bi saç geçişi yapar, azalarak alır saçları, bir çizgi düşünün altında 1000 kök varsa üstünde 200 kök var ...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi burak.dede -- 30 Mayıs 2017; 2:34:46 >
Bu mesaja 1 cevap geldi.

S sükût
4 yıl (2411 mesaj)
Öncesi sonrası fotolarini alabilir miyiz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
Bu mesaja 1 cevap geldi.

Bu mesajda bahsedilenler: @burak.dede

B burak.dede
4 yıl (43 mesaj)
Ben araştırma yaparken uyaran olmadığı için pişmanlık yaşadım ve başkaları da aynı hatalara düşmesin diye uyarmak istedim. Ne bir eksik ne bir fazla olduğu gibi yazdım. İsteyen Sibel hanımın sekreteri Lütfiye hanıma sorar, var mı yanlış söylediğim birşey diye. Bunlar da ekim öncesi ve sonrası fotoğraflarım.

< Resime gitmek için tıklayın >< Resime gitmek için tıklayın >


Bu mesaja 1 cevap geldi.

Bu mesajda bahsedilenler: @sükût

S sükût
4 yıl (2411 mesaj)
quote:

Orijinalden alıntı: burak.dede

Ben araştırma yaparken uyaran olmadığı için pişmanlık yaşadım ve başkaları da aynı hatalara düşmesin diye uyarmak istedim. Ne bir eksik ne bir fazla olduğu gibi yazdım. İsteyen Sibel hanımın sekreteri Lütfiye hanıma sorar, var mı yanlış söylediğim birşey diye. Bunlar da ekim öncesi ve sonrası fotoğraflarım.

< Resime gitmek için tıklayın >< Resime gitmek için tıklayın >

evet güzel olmamış lakin bu saç ekimini açıklığı fazla olan ve ensedeki saçları da zayıf olanlar için önerilmemeli. hatta bunu saç ekimi kliniği söyleyerek kişiyi vazgeçirmeli herşey para değil. ama nerdeeee. geçmiş olsun. benimkilerde henüz 2 günlük göreceğiz 6 ay sonra
S subliminer
4 yıl (1 mesaj)
Merhabalar, saç ekim süreci öncesi burayı epey takip edip bazı arkadaşlarla mesajlaşmak sureti ile istişarelerde bulunmuştum. O zamanlar bana yardımcı olmak isteyen arkadaşlara minnettarım. Amacım bu stresli ve maliyetli olan süreçlerinde saç ekimi düşünen arkadaşlarıma yardımcı olabilmek. Son yazılan ve ayrı kişilere olan mesajları dikkatle okudum. Yazdıkları herşeyin altına imzamı atarım. Çünkü ben de ekimi mi Sibel Ulusana yaptırdım. Hijyen ile ilgili ciddi sıkıntılar mevcut, sizi kabul ettikleri ofis ile ekim yaptıkları apartman dairesi birbirinden çok farklı. Ben ekim yapılan daireye çıktığımda yerde bir leğen ve içinde birsürü kirli çamaşır vardı, gördüğüm bayan saçları da cabası , çünkü yan oda aynı zamanda bayanlar için minik bir güzellik salonu gibiydi. Sekreter olan ama kendini doktor zanneden Lütfiye ise ülkemizdeki insan kalitesinin en bariz örneği, sizi ikna etmek için her türlü yanıltmayı yapabilir. Ekim sırasındaki 2 bayan asistanın da 112 acil personeli ATT olduğunu söylemeye gerek var mı bilmiyorum . Ekim öncesi analiz, taslak, sonucun şöyle olacağına dair bir görüşme... vs bunları aklınızdan çıkarın, malesef ortada haksız kazanılmış bir ün ve bunun getirdiği fahiş bir fiyat politikası var. Üşenmeyin lütfen, facebook hesaplarını inceleyin orada neden hep müşterilerin ön taraftan çekilmiş ekim sonrası fotolarını kullanıyorlar, kafası havaalanı gibi gelen müşteriler ön tarafa yapılan ekimle ve sadece önden çekilen fotoğraflarla mucize gibi sunuluyor, lütfen üst bölgeden çekilmiş fotoğraf isteyin, çünkü bir seansta ne o açıklık kapanır ne de Sibel Ulusan tepe ekininde başarılı, kafanızın üstünü çim gibi dimdik Eker bırakır. Niyetiniz varsa da bunları sorun, yazılan eleştirileri de kendilerine yöneltin, bakalım tutumları nasıl olacak..Facebook sayfasında sürekli olarak ABD de saç ekim seminerlerine katılım fotoğrafı paylaşmak ücret skalasını yukarıya çekmek için döşenen yol taşlarıdır. Bahsedilen 8000 9000 liralık fiyatlara piyasada daha iyi doktorlar bulursunuz...İnternette aratırsanız saç ekim sonuçlarına dair sitede hakkındaki şikayetleri okuyabilirsiniz. Artıları ve eksileri mutlaka iyi düşünün arkadaşlarım, bu paralar kolay kazanılmıyor. Hepinizi kucaklarım, amacım sadece yardımcı olmak...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >


N nnk1981
3 yıl (213 mesaj)
Merhaba ahocam ektirdiniz mi acaba

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >


Bu mesajda bahsedilenler: @handor18

F ferhat özkan
3 yıl (1 mesaj)
Sakın sakın sakın beni mahvettiler başkasının da canı yanmasın bunların yaptığı nitelikli dolandırıcılık hırsızlık yalancılık .son teknolojiden bahsediyorlar bunların teknolojiden haberleri yok ben ekol hastenesine güvendim. izmir de bir kaç araştırma yaptım en sonun da buraya ekim yaptırmaya karar verdim. ocak 2018 aradan sekiz ay geçti iki ay önce şikayet ettim tabi beklediğim gibi dünya umrunların da değil hastanenin sahibine kadar yazdım o yüzden dolanrıcı diyorum bunlara . ama bu işin peşini bırakmayacağım şunu da söyliyeyim burası ekol diye kanmayın sakın ekim yapan arkadaşlar merdiven altı diye tabir edilen yerlerden gelme izmirde bu arkadaşlar ordan çıkıyorlar oraya giriyorlar. kesinlikle bu işi izmirde yaptırmayın ben de o basireti bağlanan insanlardanım ki izmirde yaptırdım 4500 tl fiyat ile kazığın daniskasını yedim bin lira bin beşyüz lira ucuza yapanlar da var ben ekol diye kandım sonradan anladım ki zaten bunlar oralardan gelme doktor var diye de kanmayın benim yaptırdığım zaman da cenk diye bi doktor müsvetteisi vardı şimdi de can hastanesin de saç ekimi yapıyoruz diye video koyuyorlar youtuba onuda görücem velhasıl arkadaşlar ben Allah için doğru söylüyorum. fotoğraf isteyen arkadaşlar varsa irtibata geçebilirler telefon ile dahil görüşürüm bu yazıyı başka forum siteleri ile de paylaşacağım< Resime gitmek için tıklayın >< Resime gitmek için tıklayın >< Resime gitmek için tıklayın >< Resime gitmek için tıklayın >< Resime gitmek için tıklayın >
A andre_
2 yıl (32 mesaj)
Arkadaslar Allah razi olsun tum yorum yapan ve bilgilendirenlerden.

İzmir Alsancak’ta, Serena poliklinigi hakkinda bilgisi olan var mi?

Doktorun ismi Hande Erturk; Hulya Yilmaz ve Esma Dura diye ekip arkadaslari mevcut.

Polklinik sorumlusu kurucusu Tayfun Ekinci

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >


A alpjasper
2 yıl (286 mesaj)
Arkadaşlar İzmirde tavsiye edeceğiniz saç ekim yerleri neresidir?


Bu mesaja 1 cevap geldi.

A as_hasan Konu Sahibi
2 yıl (266 mesaj)
Sayfayı ara ara güncelliyorum, yeni bilgiler eklenecektir. Söz konusu sağlıksa gerisi tefarruat araştırma noktasında birilerine faydamız olursa ne mutlu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi as_hasan -- 10 Ocak 2020; 22:51:4 >


Bu mesajda bahsedilenler: @alpjasper

V vahitoviç
geçen yıl (2 mesaj)
İzmir bu konuda çok gelişti ben Ento'da yaptırmıştım fakat ekip ayrılıp kendi kliniğini açmış. Gülçin Hanım iyi iş çıkardı. Araştırması ayrı sıkıntı ekim sonrası saçlar çıkacak mı diye beklemek ayrı sıkıntı. Vala ben memnunum çok şükür< Resime gitmek için tıklayın >


Bu mesaja 1 cevap geldi.

D dj.caner
geçen yıl (764 mesaj)
quote:

Orijinalden alıntı: vahitoviç

İzmir bu konuda çok gelişti ben Ento'da yaptırmıştım fakat ekip ayrılıp kendi kliniğini açmış. Gülçin Hanım iyi iş çıkardı. Araştırması ayrı sıkıntı ekim sonrası saçlar çıkacak mı diye beklemek ayrı sıkıntı. Vala ben memnunum çok şükür< Resime gitmek için tıklayın >
kardeşim maşallah çok güzel olmuş şuan nerde kendisi biliyormusun nerde clinik açtılar şuan güncel fiyat bilgilerin varmı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dj.caner -- 27 Kasım 2019; 22:36:7 >
Bu mesaja 1 cevap geldi.

V vahitoviç
geçen yıl (2 mesaj)
Gülçin Hanım izclinic te çalışıyor şu an. Güncel fiyatları 6000.TL civarı ama çok kel olmayanlarda biraz indirim yapıyorlar. İyi bir insan ekibi de iyi. Ne zaman aradıysam baktı telefona.
Bu mesajda bahsedilenler: @dj.caner

A as_hasan Konu Sahibi
geçen yıl (266 mesaj)
Gelen mesajlar çerçevesinde sayfayı güncelliyorum...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi as_hasan -- 12 Ocak 2020; 19:19:50 >


P PunkBunny
geçen yıl (3171 mesaj)
Telegram saç ekim sonuçları - sohbet - tavsiyeler sayfası açtım.

Telegram sohbet uygulamasını kurduktan sonra isterseniz arama kısmına Saç Ekim Sohbet/Sonuç/Tavsiyeler yazarak sayfaya üye olabilir. İsterseniz dehttps://t.me/sacekimsonuclari linkine tıklayarak sayfaya katılabilirsiniz.

Grubumuz objektif bir grup olarak kalacak belirli kurallar çerçevesinde denetim halinde olunacaktır.

Şimdiden teşekkür ederim.
Z ZynxEvil
geçen yıl (178 mesaj)
Konu için teşekkürler hocam bende izmir saç ekim merkezlini listeleyen bir sayfa yapıyorumhttps://sacekimmerkezi.me/izmir/ burdan inceleyebilirsiniz. Konuda yer almayan varsa ekleyebilirsiniz. Bende konunuzdaki birkaç saç ekim merkezini ekleyeceğim kendi sayfama.DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.