Bu konudaki kullanıcılar: 1 misafir, 1 mobil kullanıcı
0
Cevap
215
Tıklama
0
Öne Çıkarma
İzmir'de Yunan belediye başkanı! ( akp sessiz )

P
Persona_Non_Grata Konu Sahibi
3 yıl (6465 mesaj)
İzmir'in bilinmeyen bir belediye başkanı daha var
Çarpıcı iddialar

Milli Savunma Bakanlığı eski Genel Sekreteri Ümit Yalım, İzmir ve Ege Denizi’deki adalara ilişkin çarpıcı açıklamalarda bulundu. Ege Denizi’nde Türkiye’ye ait 18 ada ve 1 kayalığın Yunan işgali altında olduğunu öne süren Ümit Yalım, “Ege’de işgal edilen adalarımız arasında İzmir Koyun Adası da var. Balkan Savaşında işgal edilmeyen, Lozan’da verilmeyen İzmir Koyun Adası, 6 millik Türk karasuları içinde bulunuyor.” ifadelerini kullandı.

“Başta Koyun Adası olmak üzere Ege Denizi’nde işgal edilen adalarımız Türkiye Karayolları Haritasında bile gösterilmiş.” diyen Ümit Yalım, İzmir’e ilişkin de çarpıcı bir iddiada bulundu. “İzmir Koyun Adası da işgal edilen diğer adalarımız gibi birisi Türk diğeri Yunan olmak üzere ikişer vali ve ikişer belediye başkanı tarafından yönetiliyor.” diyen Ümit Yalım şöyle devam etti: “Devletin birliği ve tekliği ortadan kalkmış otorite Yunanistan ile paylaşılarak Türkiye’nin batısında ikili devlet düzenine geçilmiştir.”

Kaynak: Oda tv

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.