Kullanıcı Adı:
Şifre:
Bu konudaki kullanıcılar: 1 kayıtlı üye
62
Cevap
0
Tıklama
37
Öne Çıkarma
Cevap: İyi parti milliyetçiler için bitmiştir. (4. sayfa)

R
RevengeRain
6 gün (234 mesaj)
Bayram tatilinden sonra partiden şutlanacağını düşünüyorum. Ümit Özdağ da tepkisini koymuş. Birkaç gün daha İYİ Parti'yi eleştirmeden bekleyeceğim.

https://twitter.com/umitozdag/status/1161604925824143360
K
kkratoss
6 gün (6218 mesaj)
NATO'nun kraliçesi Akşener'in rengi iyice belli olmaya başladı. Çerkez herif bir yana Akşener'in "Muhafazakar oylarını Babacan ile toplarız." demesi bile İyi Parti'den bir cacık olmayacağını kanıtlamak için yeterlidir. Babacan-Gül-Davutoğlu gibi isimlere babam sempati duysa babamı da tanımam.

İyi Parti'nin içinde gerçekten kaliteli insanlar var ama bu durum genel başkanları başta olmak üzere birçok çürük elmaya sahip oldukları gerçeğini de değiştirmiyor.

Edit: Sakın ola ki bu adi heriften dolayı Çerkezlere kimse laf etmesin. Onlar kadar vatanseverini bulamazsınız bu ülkede. Bugüne kadar yığınla çerkez komutanımız oldu TSK'da. Hepsi de efsane isimlerdi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kkratoss -- 14 Ağustos 2019; 17:44:12 >


C
Cihan
6 gün (5527 mesaj)
Zaten iyi parti ve mhp aynı safa geçecek
Akp zaten yok oluyor.

Chp ve Alibabacan un partisi terazi de solu sağı destekleyecek

Mhp ve iyi parti de milleti birbirine düşürür.

1 Atatürk daha gelmeyecek. Üzülüyorum olan bitene

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >


S
Sahibkıran
6 gün (577 mesaj)
İlk katıldığı seçimde kendilerine oy atmıştım ancak oy atmamın sebebi ne Meral Akşener ne de MHP'nin temizlenmiş, daha kucaklayıcı bir hali olmasıydı. Sadece ve sadece Ümit Özdağ için oy kullanmıştım. Kurulmadan önce de zaten Sinan Oğan-Yusuf Halaçoğlu-Ümit Özdağ ekibinin kuracağı bir partiyi arzuluyordum. Meral Akşener lider olarak belirlenmiş ancak eli kolu bağlı bir kimse. Parti içerisinde kuruluştan bu yana çekişmeler oldu, skandallar yaşandı. Yaşanmaya devam edecek. Daha oturmadı çünkü. Özdağ, belki de Türkiye içerisinde lider olarak görebileceğim veya güvenebileceğim tek siyasidir.
_____________________________

Eski kullanıcı adı: ItachiUchihaH
holiganx61
6 gün (85 mesaj)
Karadenizin istanbulda ki inatlaşmasi ( trabzonluya kafa tutmak tayyi bin haddine degildi ki yedi fark bunu gosteriyor ) kaftanciogluna başarı diye yazildi bence chp den alinmasi gereken isimlerden biri zaten adam akilli muhalefet olsaydi bu ülke böyle olmazdi

Kemal beyin de degismesi lazim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >


Bu mesajda bahsedilenler: @Heinz Guderian

Y
yutto
6 gün (45 mesaj)
quote:

Orijinalden alıntı: Heinz Guderian

Biz bu forumda azınlık kaldık adam gibi Atatürkçü kalmadı forumdaki muhalifler bile kaftancoğlu savunur olmuş.

Alıntıları Göster
Kaftancıoğlu gibi 5 kadın daha olsaydı keşke. Güçlü kadınlardan korkan bu düzeni iyi sallıyor. Eleştirenlere bakıyorum da şunu dedi bunu dediden öteye geçmeyen sığ yorumlarla yaptığı işe bakmadan düşüncelerini eleştiriyorlar. Kadın sizden kendisi için oy istemiyor, işini yapıyor ve düzgün yapıyor.

Sizce gerçekten CHP'ye zarar verdiğini düşünse Akp seçimden sonra apar topar hapis istemi çıkarır mıydı?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
Bu mesaja 1 cevap geldi.

P
Perturbator
6 gün (236 mesaj)
Kendi ülkemde ezilen benim. Önce Türk milleti diyen biri yok koca ülkede.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >


L
Long Nightt
6 gün (170 mesaj)
Kaftancıoğlunun amacı ne?Akp onu istemiyor diye savunduğu görüşler doğru mu yani?

Millet özellikle muhafazakar-milliyetçi kesim CHP'ye oy verdiyse bu sadece Akpnin kendi kendine yapmış olduğu hatalar yüzündendir.Eğer akp milletle inatlaşmasaydı CHP ne Ankarayı ne de İstanbulu alabilirdi.Kendimizi kandırmayalım İstanbul ve Ankaranın el değiştirmesinin ana nedeni akp'nin üst üste yapmış olduğu hatalar ve nefret dilidir.

Kaftancıoğlu gibileri yeni bir açılım hayali içindedir.Onlarda üniter devlet yapısına karşıdır.Kendi ifadeleriyle Türkiye'nin Ermeni soykırımı yaptığını dahi ileri sürmüştür.Dahası suikastle öldürülen pkklılar için ''Devlet vahşet yapmıştır'' ifadesini kullanmıştır.

Böyle birisini neden destekleyelim?
Neden Atatürk'ün kurduğu partide bulunmasına göz yumalım?

Kusura bakmayın ama biz Akp'nin izlediği açılım süreci ve pkk ile yapmış olduğu müzakereler nedeniyle ona tavır koymuşken kendi oy verdiklerimizinde onun izinden gitmesini istemeyiz.Madem Kaftancıoğlu gibileri akpnin izinden gidip üniter devlet yapısını yıkmayı hedefliyorlar o halde biz neden akpnin gitmesini istiyoruz?

Şu particiliği bir kenara bırakın.Yağmurdan kaçarken doluyu tutulmak atasözünü hiç duymadınız sanırım..
Bu mesajda bahsedilenler: @yutto

H
hamza5806
5 gün (2191 mesaj)
Hala yollanmadi degil mi bu Türk düşmanı?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >