Bu konudaki kullanıcılar: 2 misafir, 2 mobil kullanıcı
2
Cevap
0
Tıklama
0
Öne Çıkarma
İÜ İşletme Türkçe vs İngilizce

A agridagiefsanesi11 Konu Sahibi
3 yıl (49 mesaj)
Merhaba
EA 116K Sıralamam var ve İstanbul üniversitesi İşletme fakültesi İngilizce işletme istiyorum ama Türkçe işletmenin gelme ihtimali daha yüksek.
bu iki bölüm arasında ne gibi fark var ki arada bu kadar sıra oynuyor.
(kont.ların farkındayım)
işletme İngilizce - 65.617
işletme Türkçe - 149.478
M Magoalene
3 yıl (1097 mesaj)
iü türkçe işletmedeyim , bende tamamen seninle aynı durumdaydım geçen sene. alttan derslerim var olur da türkçe işletmeye girersen bu sene aynı derslere gireriz muhtemelen:)
iü ingilizce öğrenci kalitesi daha yüksek , iü ingilizce sınıfı daha az kalabalık onun için insanların değeri var birbirlerini tanıyor en azından sınıftakiler , dersler-hocalar-ders içerikleri neredeyse tamamen aynı . ilerde türk firmalarında çalışırsan türkçe terim bilmek avantaj ama yurt dışı düşünüyorsan ingilizce bilmek avantaj. hayırlı olsun şimdiden
A Ahlaki Adam
3 yıl (559 mesaj)
İngilizcede farkimi kapatirim dersen turkce de yazabilirsin. Turkce isletme daha detayli goruyor dersleri ingilizce isletmeye nazaran. Tabi ingilizce isletmenin hazirligi da özel. Ayrica hocalar baya anlayisli ders gecirme konusunda.< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.