Bu konudaki kullanıcılar: 2 misafir, 2 mobil kullanıcı
0
Cevap
362
Tıklama
0
Öne Çıkarma
iTunes'ta Music Library nasıl yenilenir?..

B bynedim Konu Sahibi
13 yıl (4612 mesaj)
Arkadaşlar, itunes'la ilgili 2 problemim var, ben bu kadar rahatsız bir program görmedim ayrıca APPLE'ı da kullanıcılarını iphone'dan soğutma baabında bu kadar köşeye sıkıştırdığından dolayı ve itunes'la kısıtlayıp dosya aktarımını işkence haline getirdiğinden dolayı kınıyorum..

Herneyse Music Library'deki listelediğim şarkılarımdan yeni playlistler oluşturup iphone'uma atıyordum ancak en son açtığımda yenilemek istediğim veya çalmak istediğim parçaları aynen resimdeki gibi bir hatayla sanki yerleri değişmiş gibi gösteriyor.. Yanında ünlem ibaresi çıkıyor..

Bu music library'i bütün parçaları tekrar kendi bulup listesine eklemesi için nasıl refresh edebilirim?.. Aynen itunes'u ilk kurduğumdaki gibi otomatik olarak programın kendi bilgisayardaki tüm mp3'leri bulup yenileyebilir sanırım, bu şekilde çözebilirim..

Bir de albümlerin ve parçaların tag'larını birebir ayrı yapmama rağmen ve de kabul etmesine rağmen bazen kafasına göre itunes yine aynen resimdeki görülen gibi birkaç farklı albüme ayırabiliyor, bu konuda fikri olan var mı?..

Şimdiden teşekkür ediyorum arkadaşlar..

< Resime gitmek için tıklayın >DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.