Bu konudaki kullanıcılar: 3 misafir, 3 mobil kullanıcı
6545
Cevap
2471
Tıklama
17
Öne Çıkarma
Cevap: İstinaf mahkemesinde bekleyen dosya (328. sayfa)

T tdemirci
dün (2 mesaj)
İST 29 DAN Bİ HABER ALAN VAR MI?
M Mtnncl
dün (10 mesaj)
Benim 2014 temmuz açılışı dosya..29 hukuk dairesi den 48.hukuk dairesine geçti ve 6 buçuk sene geçti hiçbir kimirdama yok burada 2 sene geçerse benim de 8 buçuk sene olur... Türkiye'de hep işsizlik sorunu tartışılıyor ama hiç kimse iş davaları 7..8 sene gibi uzun yıllar sürdüğünü tartışmıyor.. haklarımız gasp ediliyor resmen..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >


Bu mesajda bahsedilenler: @pelinkovac

S SEVGİ ER
dün (0 mesaj)
Sevda malesef benim hesaplamalarda bir hata görmüşler. Davayı kazanmışım fakat bilirkişi atanıp tekrar hesaplama yapılması istenmiş. O yüzden tekrar dosyam iş mahkemesine gitti. İlk duruşmam 8 Nisana verildi. Fakat avukatım neredeyse 5 yıldır beklediğimize dair adliyeye dilekçe yazmış. bu yüzden 1 ay sonraya gün verildi. Bu duruşmada bilirkişi atanacakmış sonrası Allah kerim bende bilmiyorum. Benden sonra ayrılanlar bile tazminatını aldı bende böyle sürekli aksilik çıkıyor. Birde cimere yazı yazmıştım ya Avukatım ondan dolayı gıcıklık yapmış olabilirler diyor.
Bu mesajda bahsedilenler: @Sevdakc

A Ali merdo
dün (2 mesaj)
Cumhurbaşkanı’nın açıklayacağı adalet reformunda umarım istinaf mahkemelerinde yıllarca bekleyen biz madurlur için de bir çözüm yolu bulunur. En azından istinaf mahkemesi de yerel mahkeme ile aynı görüşte ise temyiz ortadan kalkmalı bence. İstinaf mahkesi kararı bozarsa temyiz yolu açık olmalı. Hem yerel mahkemeyi kazan, hem istinaf mahkemesi de yerel mahkemenin kararını onası, yetmedi bir de temyiz yolu açık olsun (değeri 46 bin liradan fazla olan davalarda). Umarım temyizi bu durumda olanlar için kaldırırlar. 2-3 senemiz daha çöpe gitmesin.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >


S Süleyman manisa
14 sa. önce (0 mesaj)
2021 yılı için değer yargıtaya gitmesı için 72 nin altını istinaf kararı nettır

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >


R reddi35
2 sa. önce (0 mesaj)
quote:

Orijinalden alıntı: Skr3519

Evet tüm alacaklarla ilgili.Dosya kapandıktan sonraki süreçleri ilerde paylasirsaniz sevinirim
DOSYA KAPANDIKTAN SONRA İSTİNAF HAKİMİN VERDİĞİ KARAR İLE İLGİLİ AVUKATIMI ARADIM. KARŞI TARAFIN İSTİNAF BAŞVURU PARASINI BENİM ÖDEMEM GEREKİYOR BİRDE DOSYA AÇARKEN YATIRDIHIMIZ PARALARDAN ARTAN VARSA ALMAK GEREKİYOR . GEREKÇELİ KARARDA OGÜN YAZILMIŞ 1 GÜN SONRADA 1.DERECE MAHKEMESİNDE KARAR GÖZÜKTÜ.UYAPTAN İNDİRDİĞİM İLK DERECE MAHKEMSİ GEREKÇELİ KARARI VE İSTİNAF GEREKÇELİ KARARI İLE İŞ KURA İŞSİZLİK PARASI İÇİN BAŞVURDUM 2 GÜNDE SONUÇLANDI.DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.