Bu konudaki kullanıcılar: 1 misafir, 1 mobil kullanıcı
0
Cevap
0
Tıklama
0
Öne Çıkarma
İşletmeler için istek müzik uygulaması

C CNDMN Konu Sahibi
2 yıl (1778 mesaj)
Merhaba. Bir konuda bilginize danışmak istiyorum. Yaklaşık 2-3 yıl önce yurtdışında gitmiş olduğum bir nargile kafedeki müzik uygulaması beni cezbetmişti.

Sistem şu;

Adamlar duvara bir ekran montajlamışlar, ekranda Spotify tarzında bir player var ve size çalma listesini / sıradaki parçayı gösteriyor. Bu program için de bir de mobile client var, play storedan telefonunuza yüklüyorsunuz. Kafenin kablosuz ağına bağlı olduğunuz için otomatik olarak sistem direk o ana ekrana bağlanıyor, ya da arama bölümünden işletmenin adını aratarak müzik listesine ulaşıyorsunuz. Listede yer alan şarkıları istek parça olarak seçtiğinizde, duvarıdaki ekranda sıradaki parça olarak görünüyor.

Programın adını hatırlayamıyorum, biraz araştırdım ve bilgi de elde edemedim. Belki de kendileri yazdırdırlar programı, bilmiyorum. Buna benzer müşterilerin istek yapabileceği ücretli / ücretsiz bir çözüm var mıdır?

Yardımlarınız için şimdiden teşekkür ederim.DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.