Bu konudaki kullanıcılar: 1 misafir, 1 mobil kullanıcı
3
Cevap
0
Tıklama
1
Öne Çıkarma
IŞIKLARDA NEDEN HALA CAM SİLENLER VAR?

R rukA_m Konu Sahibi
8 ay (55 mesaj)
Ülkemizde trafiğe çıkmaktan hoşnut bir insan değilim. Trafikteki magandalar, teröristler, vs. bir yana her ışıkta karşımda "Cam sileyim mi abi?" diyen tipleri görmekten bıktım. Ulan ben seninle muhatap olmak istemiyorum, aracı önce biraz geride durdurup sonra yanıma yaklaştıkça öne sürüyorum. Yok, illa o parayı alacak. Yok desen de zorla camını silerler, sonra sildim paramı niye vermiyorsun derler.Arabanın üstüne atlayan mı dersin, para vermeyince camı çatlatmaya çalışan mı dersin. İnip dövmeye kalksan cebinden bıçak mı, silah mı çıkaracak belli değil.ULAN ADAM YAĞMURLU HAVADA ARABAMIN CAMINI SİLMEYE KALKTI!Işıklarda bu şekilde zorbalık yaparak ayda 5000-6000 TL belki daha fazla kazananlar var. Yıllardır bu sistem niye böyle????
G Guest-400988AF7
8 ay (543 mesaj)
özellikle mülteci çocukları çok fazla ve ahlaksızlar son yaşadığım olaydan sonra dil öğrenmem gerektiğine karar verdim sosyoloji olarak bu ülkede çocuk falan yetiştirmek gerçekten saçma bir düşünce.
U UğurDündarın Dövdüğü Adam
8 ay (1925 mesaj)
Baktın sana doğru geliyor hemen silecekleri çalıştır. Suyu da fışkırt bolca.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
Bu mesaja 1 cevap geldi.

R rukA_m Konu Sahibi
8 ay (55 mesaj)
Maalesef bu çoğu için çözüm değil hocam. Adamın sileceğini koparır bunlar :D
Bu mesajda bahsedilenler: @UğurDündarın Dövdüğü Adam
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.