Bu konudaki kullanıcılar: 1 misafir, 1 mobil kullanıcı
1
Cevap
149
Tıklama
0
Öne Çıkarma
İşbankası kartlarına trendyolda 250/20 indirim

B By_MaRuL Konu Sahibi
3 yıl (11 mesaj)
Kampanya Koşulları:

Kampanya 2 - 30 Nisan 2018 tarihleri arasındawww.trendyol.com’dan tek seferde yapılan kargo ücreti ve vade farkı hariç 250 TL ve üzeri peşin veya taksitli ilk alışverişinizde geçerlidir.
İndirim alışveriş esnasında otomatik olarak gerçekleştirilecektir.
Kampanya kart bazında değil müşteri bazındadır. Bir müşterimiz kampanyadan bir defa yararlanabilir ve azami 20 TL indirim kazanabilir.
Kampanya diğer çek, indirim ve promosyonlarla birleştirilemez.
Kampanyadan yararlanmanız için alışverişlerinizi İş Bankası Maximum özellikli kredi kartlarınız veya Bankamatik kartınız ile yapmanız yeterlidir.
Kampanyaya dâhil olan kartlar: İş Bankası Bankamatik Kartları, İş Bankası Maximum özellikli kredi kartları (Maximum, MercedesCard, Maximiles, İş’te Üniversiteli)
Kampanyaya dâhil olmayan işlemler: Şirket Kredi Kartı, Vadematik Kart, Aidatsız Kartlar, İş’te Üniversiteli Aidatsız kredi kartı ile yapılan işlemler, MaxiPuan kullanılarak yapılan alışverişler, iptal ve iade işlemleri kampanyaya dahil değildir.
Kampanya ilk 12.000 kişi ile sınırlıdır.
İş Bankası ve Trendyol.com kampanya koşullarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >


O ouzqan
3 yıl (5185 mesaj)
Trendyol kendisi 75/10 veriyor zaten çok gereksiz bir çek olmuş. %10 bile değil.DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.