Bu konudaki kullanıcılar: 3 misafir, 1 mobil kullanıcı
6
Cevap
0
Tıklama
0
Öne Çıkarma
İşbank Bankamatik Kartı'nızdan Kazandıran Dörtlü Kampanya!

K KARACABEYY Konu Sahibi
2 ay (2593 mesaj)
1-20 Eylül 2021 tarihleri arasında Bankamatik Kartı’nızla market, giyim&kozmetik, restoran sektörleri ve seçili e-ticaret iş yerlerinin her birinde tek seferde 150 TL ve üzeri harcama yapın 75 TL MaxiPuan kazanın!
Katılımınızı kampanya dönemi içinde dilediğiniz zaman (alışverişinizden önce veya sonra) yapabilirsiniz.
 
Katılmak için: Maximum Mobil uygulamasında “Kampanyalar” bölümünden ilgili kampanyadaki “KATIL” butonuna tıklamanız yeterlidir.
 
Kampanyaya dâhil olan kartlar: İş Bankası bireysel Bankamatik Kartları, MaxiPara Kartlar
 
Kampanya koşulları: Kampanya kapsamında; Bankamatik Kartları ile market, giyim&kozmetik, restoran sektörleri ve seçili e-ticaret iş yerlerinin her birinde tek seferde 150 TL ve üzeri en az 1 adet alışveriş yapılması gerekmektedir. 4 sektörün her birinde tek seferde 150 TL ve üzeri alışverişin tamamlanmasının ardından 75 TL MaxiPuan kazanılacaktır. Kazanılabilecek azami MaxiPuan tutarı 75 TL’dir. Kampanya dönemi içerisinde gerçekleştirilen alışverişlerin iptal edilmesi veya satın alınan ürünlerin iade edilmesi durumunda yüklenen MaxiPuanlar geri alınacaktır.
 
Kampanyaya dâhil olmayan işlemler: İş Bankası Kredi Kartları, Ticari Kredi Kartı, Vadematik Kart, Maximum Aidatsız Kartlar, İş’te Üniversiteli Aidatsız kredi kartı, Maximum Fırsat ve MaxiPuan kullanılarak yapılan alışverişler, ürün iptal ve iade işlemleri kampanyaya dâhil değildir. Cüzdan yüklemeleri, Elektronik Ödeme Hizmetleri sitelerinden yapılan nakit, para yükleme ve benzeri nitelikli işlemler, vergi ödemeleri, fatura ödemeleri kampanya kapsamında değerlendirmeye alınmayacaktır.
 
Kampanya detayları: E-ticaret sektöründe yapılacak işlemlerin e-ticaret işlemi olarak sayılabilmesi için listede yer alan işyerlerinde yapılması gerekmektedir. E-ticaret sektörüne dahil edilecek işlemlerin yapılabileceği işyeri listesi için lütfen tıklayınız. İlgili liste içerisinden gerçekleştirilen işlemler satın alınan ürün kategorisinin ait olduğu sektöre bakılmaksızın kampanya kapsamında e-ticaret olarak değerlendirmeye alınacaktır. Yemeksepeti üzerinden yapılacak harcama işlemleri restoran kategorisi kapsamında değerlendirmeye alınacaktır.
 
Ödül kullanımı: MaxiPuanlarınız 28 Eylül 2021 tarihinde kartınıza yüklenecektir. MaxiPuan’ların son kullanma tarihi 8 Ekim 2021 (bu tarih dâhil)’dir. Bir müşteri kampanyadan 1 kere yararlanabilir ve en fazla 75 TL MaxiPuan kazanabilir. Yükleme anında Bankamatik Kartı’nızın açık ve kullanılabilir durumda olması gerekmektedir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KARACABEYY -- 3 Eylül 2021; 0:48:32 >


H hope78
2 ay (69 mesaj)
eticaret sektörü hangileri var acaba tıklayınca gelmiyor< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >


B barikat2005
2 ay (79 mesaj)
restorant için alternatif neler yapılabilir? 200TL lik yemek yemiyoruz ki?


Bu mesaja 2 cevap geldi.

M mkaray
2 ay (7 mesaj)
Restoran olarak geçen tatlıcı-şarküteri ürünleri satan bir yer bulmak çözebiliyor. Ben öyle kullanıyorum.
Bu mesajda bahsedilenler: @barikat2005

M mgb06
2 ay (6 mesaj)
Köfteci yusuftan kasap ürünü olabilir hocam< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >


Bu mesajda bahsedilenler: @barikat2005

B Bozkurt.85
2 ay (2 mesaj)
Yemeksepeti cüzdan restoran olarak gecermi aceba< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >


C cehili
2 ay (1644 mesaj)
Kozmetik ve restorana alternatif çözümü olan yazsın< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.