Arama butonu
Bu konudaki kullanıcılar: 1 misafir
4
Cevap
106
Tıklama
0
Öne Çıkarma
Irkçılıkla ilgili teorim
4
2 yıl
Binbaşı
Konu Sahibi

yaptığım bilimsel araştırmalara göre beyaz ırkın ortaya çıkışı neandertal atalarına dayanıyor. Soğuk avrupa ikliminde yetişmiş bu tür günümüzde yaşayan asyalı ve avrupalı toplumların ataları. Fiziksel olarak üstün olan bu tür afrikadan çıkan homo sapiensler ile büyük bir savaşa girmiş ve soykırıma uğratılmış.

Teorime gelecek olursak neandertallerle homo sapiensler arasında olan bu savaş yıllarca genlerle birlikte içgüdüsel olarak ırkçılık güdüsü şeklinde aktatılmış.

Günümüzde en çok neandertal dnasına sahip toplumlar doğu asyalılar ve ardından avrupalılardır. ten rengi beyazdan siyaha doğru değiştikçe neandertal dnası azalıyor anlayacağınız.

Aynı zamanda neandertal dnası yüksek olan toplumların daha yüksek IQ'ya sahip olması bir tesadüf mü bilemiyorum. Fakat Cranial yani beyin kafatası hacim kapasitelerinin daha fazla olduğunu biliyorum.

Bir teorim daha var bununla ilgili geçmişte olduğu gibi afrikadan çıkan toplumlar neandertallerin bugünkü torunlarının soyunu geçmişte olduğu gibi tüketebilir. Bu savaşlarlada olabilir cinsel seçilimlede.< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

4
2 yıl
Binbaşı
Konu Sahibi

evet bu mükemmel teorime yorum bekliyorum< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

H
2 yıl
Yarbay

Benim fikrim tamamen görüntü ile alakalı

Açık ve net bir şekilde beyaz insanlarin geneli daha güzel

Hindistani incelemek lazim bu konuda 5000 senelik kast sistemi var adamlarda ve siniflandirma tamamen ten rengi ile alakali< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
Bu mesaja 1 cevap geldi.
4
2 yıl
Binbaşı
Konu Sahibi

quote:

Orijinalden alıntı: hamza5806

Benim fikrim tamamen görüntü ile alakalı

Açık ve net bir şekilde beyaz insanlarin geneli daha güzel

Hindistani incelemek lazim bu konuda 5000 senelik kast sistemi var adamlarda ve siniflandirma tamamen ten rengi ile alakali
Haklısınız hocam ama kadınlar esmer seviyor bu da bi gerçek< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

P
2 yıl
Onbaşı

Hocam uzun uzun yazıcaktım ama görüşlerinin fanatiği insanlarla uğraşa uğraşa enerjim kalmadı artık. Kısaca dediğiniz gibi insan içgüdüsel olarak kendine benzeyene yakınlaşır çünkü bu şekilde hayatta kalmıştır. Irkçılığı sjwler ve çoğu insan ''dünyadaki en kötü şey'' olarak görür ama içgüdüsel olarak az yada çok hepimizde vardır, zaten bu şekilde türümüzün devamlılığını sağladık. Asıl kötülük insanların duygularını bu duygularını zamanında kullanmış ve hala kullanan yöneticiler.DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.