Arama butonu
Bu konudaki kullanıcılar: 1 misafir
21
Cevap
4987
Tıklama
2
Öne Çıkarma
Cevap: IPTV Dolandırıcılığı (2. sayfa)
Y
5 ay
Yüzbaşı

Kaçak IPTV almamanız için başlıca sebepler;

  • Çoğu satıcı "Herhangi bir donma-kasma yapmamaktadır." tarzı açıklamalar yapsa da, bunun bir garantisi yok. Çoğu, özellikle maç yayınlarında ya donuyor, ya da pat diye kesiliyor.
  • Yine çoğu satıcı deneme sürümlerinde hep sağlam server'ları kullanıcıya sunuyor, fakat sattıktan sonra ise en dandik server'ı veriyor.
  • Müşteri hizmetleri ise hak getire! Çoğunun bir WhatsApp hattı var, fakat çoğu ya ilgilenmiyorlar, ya da direk engelliyorlar.
  • Ürünü alırken hiçbir sorun yaşamazken, iş kullanmaya geldiğinde sorunların ardı arkası kesilmez.G
3 ay
Yüzbaşı

Forumda mevcutmuş konu başlığı tam açacaktım :)

https://forum.donanimhaber.com/mesaj/yonlen/158405573

Opaaaa olaylara bak iyimi! Seminerler bitti döndüm yuvaya bakayım ne oluyor dedim dakka 1 gol 1 sıcak ramazan pidesi gibi hahahah.

Şeref yoksunu bu biziz 3-4 hafta önce bazı hesapları patlatmıştı ve sahipleri hemen duruma ayıkmış ve müdahale etişlerdi. Şimdi algı oluşturmak için iptvboxpro için mi ayısını yapıp sahiplerinin benzer itirazlar ile rezil olmasını ve güven sarsmasını sağlamaya mı çalışıyor???

Soru işaretinin cevabı ayan beyan belli. Hiç bir firma olumlu ve iyi bir yorum bırakan müşte(LE)ri inkar eder mi?

Etiklik bu işte hak yememiş yemeyen adamsınız. Hizmetlerinizden dolayı zaten takdir ediyordum gerçekten ama şimdi bir kez daha takdirimi kazandığınızı söyleleyim. Zaten ben de bu biziz denen şeref yoksununu tarafında dolandırıldım ve hakaretlere uğradım şahsi gıcıklık ve kinim de mevcuttur konuyu takip edenler vakıftır konuya bilirler!

Buyurun delikanlı has ve gerçekten doğru davranış! Para versen yazdıramayacağın olumlu yorumu bulup ta benim değil benimle alkan yok diyorsa bu adam doğru adamdır! Yorumlar silinir diye sahiplerinden belki ben ekran görüntüsünü alıp yine kanıt niteliğinde ekledim!

Bu şekilde milletin bilgilerini çalıp işler yapan kişiler siz onlara bilgilerinizi ödeme dekontu bile olarak verseniz neler neler yapmazlar! UZAK DURUN BİZİ DENEN BU ŞAHISA SAKIN BİLGİ VS VERMEYİN ÖDEME YAPMAYIN DEKON GÖNDERMEYİN EMAİL TELEFON VS VERMEYİN. İLETİŞİMDEN BİLE UZAK DURUN!


< Resime gitmek için tıklayın >İ
2 ay
Er

5g IPTV iletişimi nedir acaba< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
Bu mesaja 1 cevap geldi.

Bu mesajda bahsedilenler: @fredydexter
F
2 ay
Binbaşı

Ben artık daha paylaşmıyorum başkan sonra insanlara ugraşmak zorunda kalıyorum.< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >


Bu mesajda bahsedilenler: @İstanbulpostası
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.