Bu konudaki kullanıcılar: 2 misafir, 1 mobil kullanıcı
0
Cevap
0
Tıklama
0
Öne Çıkarma
iPhone 6 16GB Beyaz Temiz İlk Sahibinden

S sarper26 Konu Sahibi
3 yıl (810 mesaj)

Satıldı: Forum dışında
1
1 iPhone 6 16GB Beyaz Temiz İlk Sahibinden
iPhone 6 Beyaz renk cihaz gayet temizdir vuruğu kırığı yoktur. İlk sahibinden olup Bimeks mağazasından alınmıştır. Herhangi bir tamir görme durumu yoktur içi açılmamıştır. Parmak izi ses tuşları vs çalışmaktadır.


Pil yüzdesi fotoğraflarda görüldüğü üzere %87’dir. Pil performansı çok iyidir. Eşimin cihazıdır dikkatlice kullanılmıştır. Arka metal kısmında nokta büyüklüğünde bir kaç çizik vardır. Ön tarafında gözle zor görünen mikro çizikler olabilir kullanıma bağlı.


Faturası kutusu iğnesine kadar mevcuttur. Kulaklığı kaybolmuştur ancak JBL marka kulaklık ile verilecektir. Şarj aleti ve kablosu orijinal olup kullanıma bağlı biraz deforme olmuştur.


Detaylı fotoğraflar eklenecek olup cihazla ilgili her şeyi yazdım. İstanbul içi elden teslim alınabilir Kadıköy Göztepe, Maltepe Aydınevler

Fiyat: 1.075 TL
İletişim-Whatsapp: 0506 638 35 78

< Resime gitmek için tıklayın >
Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.
Fiyat : 1075 TL Miktar : 1 Sıfır Ürün : Hayır Garantisi Var : Hayır Satıldığı Şehir : Eskişehir Kargo Ücreti : Gönderici Öder Kargo Şirketi : MNG Kargo İlan Durum : Satışa Açık

DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.