Bu konudaki kullanıcılar: 1 misafir, 1 mobil kullanıcı
3
Cevap
492
Tıklama
0
Öne Çıkarma
ipad de mobil imza kullanımı

C celikcantxxl Konu Sahibi
7 yıl (357 mesaj)
Merhaba arkadaşlar;

işim gereği mobil imza kullanmam gerekiyor, mobil imza hattımı 3g özellikli ipad imde kullanabilir miyim, mobil imza işlemlerini ipadinde gerçekleştiren arkadaşlar var mıdır?

yorumlarınızı bekliyorum, teşekkürler
D DeepestSea
7 yıl (792 mesaj)
Mobil imza kullandım ama mobil imza kullanmak için mesaj gelmesi gerekiyor.Mesaj onayını bi şekilde hattını iphone'a takarak yapabilirsin ama geri kalan işlem nasıl olucak bilmiyorum.Denemek lazım..

Hattınız turkcell ise garanti bankası üzerinden başvuru yapın.Size mobil imzanın onaylandığını ve bayiye gidip sim kartınızın 128 kb olması gerektiğini söyleyecek.Eğer sim kartınız 128 kb ise değiştirmenize gerek yok değilse eğer herhangi bir bayii'den mobil imza için sim kart alacağınızı söyleyin ona göre sözleşme çıkıyor

Daha sonra aktivasyonları telefon üzerinden yaparak kullanıyor olmanız gerekir..
C celikcantxxl Konu Sahibi
7 yıl (357 mesaj)
bilgi vermek için yazıyorum arkadaşlar ipad de mobil imza işlemini gerçekleştirebiliyoruz, kullanmak isteyen arkadaşlar kullanabilir, ben denedim çalışıyor

iyi forumlar herkese
D dhüye
5 yıl (9 mesaj)
Selamlar tüm operatörler ile tabletler üzerinden Mobil İmza kullanabilirsiniz, yeter ki data hattınız olsun.DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.