Arama butonu
Bu konudaki kullanıcılar: 1 misafir
54
Cevap
2039
Tıklama
9
Öne Çıkarma
Cevap: INTEL ARC Serisi [ANA KONU] | [XeSS-TSMC6N-PCIE4] (3. sayfa)
R
geçen ay
Yarbay
Konu Sahibi

B
geçen ay
Yarbay

R
geçen ay
Yarbay
Konu Sahibi

R
geçen ay
Yarbay
Konu Sahibi

R
geçen ay
Yarbay
Konu Sahibi

H
geçen ay
Binbaşı

Türkiye'de ne zaman satışa sunulur ve tahmini fiyatı ne kadar olur acaba çıktığı vakit 770 almayı düşünüyorum..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Halikarnas Şakşakçısı -- 5 Kasım 2022; 8:7:18 >

3
geçen ay
Yüzbaşı

En son mesajımda paylaştığım Intel temsilcisinin verdiği cevaba bakabilirsiniz. Türkiye'de satışa sunulacağını kesinlikle düşünmüyorum. Bunu alabilmenizin tek yolu var: EVO sistem. Yani ya EVO dizüstü alacaksınız, ya da masaüstü hazır sistemleri (NUC) bekleyeceksiniz. Türkiye'de ikisi de mevcut değil; gelenlerde de A380, A370m veya A310 ekran kartları mevcut olacaktır. A770-A750 hayallerinizi —eğer 500-550$ ve üstü fiyatları vermeyi ve 25-50 gün sipariş beklemeyi göze almıyorsanız— unutun derim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 3Korner1Penaltı -- 8 Kasım 2022; 19:0:34 >
Bu mesaja 1 cevap geldi.
H
4 hafta
Binbaşı

Allah Allah kötü oldu. Herhalde yeni seri kartları normal şekilde satışa sunacaklar, geçen Battlemage kartların test edildiği hakkında haber okumuştum. Görünüşe bakılırsa Alchemist serisi kullanıcı testi için sürülmüş piyasaya< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >


Bu mesajda bahsedilenler: @3Korner1Penaltı
R
4 hafta
Yarbay
Konu Sahibi

R
4 hafta
Yarbay
Konu Sahibi

R
3 hafta
Yarbay
Konu Sahibi

R
2 hafta
Yarbay
Konu Sahibi

R
3 gün
Yarbay
Konu Sahibi

D
3 gün
Yarbay

İntel adına sevindirici bir geliştirme.Bana kalsa dx9 u mimari anlamda ciddiye almamalarında sorun yoktu ama piyasa adına konuşursak hala dx9 azda olsa oynanan oyunlar var.Çok ciddi artış sağlamışlar.
Bu mesajda bahsedilenler: @REDSTONE
C
3 gün
Yarbay

Sürücü konusunda kendlerini geliştirmeye başlamışlar ama yeterli değil. 4080 ve 7900 XTX kadar güçlü kartlar üretirlerse, rekabet için daha iyi olacaktır. ARC 700 serisi ABD satış sitelerinin stoklarında bile bulunan bir seri değil, satışını yaygınlaştırmaları lazım önce ama sürücü sorunları ve düşük performans yüzünden, şimdilik AMD veya NVIDIA yerine kimsenin tercih edeceğini sanmıyorum. Başarıyı Battlemage mimarisi ile yakalayamazlarsa işleri zor olsa da, Raja Koduri aksini söylüyor.https://wccftech.com/intels-next-gen-arc-battlemage-gpus-substantially-better-than-where-alchemist-was-in-its-current-stage/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Cpt. Miller -- 7 Aralık 2022; 13:49:27 >

DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.