Arama butonu
Bu konudaki kullanıcılar: 1 misafir
6
Cevap
63233
Tıklama
0
Öne Çıkarma
Instagram Hesabı Bağlamadan Gizli Profil Görme
İ
2 yıl
Er
Konu Sahibi

Instagram'da gizli profil görme furyası Postegro adlı uygulamanın hayatımıza girmesi ile anlam kazanmaya başladı. Eski sevgililer birbirlerini, platonikler sevdiklerini, eşler eski kız/erkek arkadaşını gizlice stalklamaya başladı. Postegro'nun Instagram hesaplarını geçtiğimiz yılda ele geçirmesi ve sonrasında bu hesapları takipçi satışı yapan platformlara satması ile birlikte kullanıcılar tarafında güvensizlik ortamı oluşmaya başladı.

Yakın zamanlarda ettiğini bulan Postegro'nun veri tabanı silindi ve binlerce hesaplık verisi yok oldu. Bunun üzerine Postegro günlük ücretsiz bakma limitlerini düşürdü, 24 saatin 18 saati bakımda diyerek kullanıcılara hizmet sunamadı ve sahte profil ile giriş yapan kullanıcılara gizli profil görme hakkı sunmamaya başladı bunun temelinde yatan neden veri tabanını tekrar büyütmekti fakat kullanıcılar hesapları çalınmasın diye bu hataya düşmemekte.

Postegro hatalarından ders almadı ve birçok rakibi çıktı. Bu rakiplerden en stabil çalışanı ise Ghostegro adlı uygulama Google Play Store'da şu an bulunmamakta fakat https://apkpure.com/tr/ghostegro-view-private-instagram-accounts/com.ghostegro.team apk olarak indirilebiliyor. Bu uygulama Instagram bilgisi talep ediyor fakat.

İkinci stabil çalışan ve Instagram bilgisi talep eden uygulama ise Huntegro uygulaması bu uygulamayı Google Play Store'dan indirebiliyorsunuz:
https://play.google.com/store/apps/details?id=app.huntegro
Üçüncüsü ise Stalking adında ki web sitesi olarak hizmet veren Gizli Profil Görme platformu; www.stalking.app sitesinden Instagram hesabı bağlamadan gizli profilleri görebiliyorsunuz. Hem hesabınızın kapanma ve çalınma riski ortadan kalkıyor hem de çok geniş veri tabanı ile aradığınız kullanıcıları %85 oranında bulabiliyorsunuz.

Reklam videoları:
https://www.youtube.com/watch?v=AqRp1RbEpCA&ab_channel=Stalking-GizliProfilG%C3%B6rme
İşinize yaraması dileğiyle.A
2 yıl
Er

İnstagram gizli hesap görme ile ilgili yazdıklarınızı okudum. Ama benim tiktoktan videosunu gördüğüm site daha etkili oldu sanırım. Sizin de bi denemenizi isterim.İ
2 yıl
Er
Konu Sahibi

Kendi sitenin reklamını yapma kardeş bu bahsettiğin uygulamaların hepsi instagram patlatıyor 3 kuruş okunma elde etmek için milletin hesabını patlatmalarına müsade etme.C
geçen yıl
Onbaşı

Gizli hesap görmede sürekli formüller değişiyor. Postegro bu işin hakkını veriyordu. Gizli hesap havuzu silinince, eski gücü yok. Şuan en iyi yöntem bu gizli instagram hesabı görme sitesi Yabancılarında kullandığı instagram gizli hesap görme sitelerine bir göz atın derim. Bir zamanlar postegro vardı. Ama böyle uygulamaları sakıncalı hesabı kapanan çok kişi oldu. Kullanıyorsan da yeni hesap açıp kullanman lazım.H
geçen yıl
Er

Instagram gizli hesap görme yöntemler sürekli olarak değişmektedir. Bu tarz talepler için yayınlanan programların hepsi tehlikeli. Bu uygulamaları kullandığınız taktirde hesaplarınız tehlike altındadır. Bu uygulamaları bence hiçbir şekilde kullanmayın. Birinin profiline bakacaksanız fake hesap açın :) Gizli hesap görme ile ilgili birçok detayın paylaşıldığı içeriği paylaşıyorum. Bence göz atmalısınız.

He birde şöyle birşey var. İlla ki bu programı kullanacaksanız hesabınızın güvenliiğini artırmalısınız.


Hesap güvenliği artırmak için :
https://www.teknobh.com/instagram-hesap-guvenligi


Kaynak:
https://www.teknobh.com/instagram-gizli-hesap-gormeN
geçen yıl
Binbaşı

deneyen oldu mu hangisi acıyorrN
geçen yıl
Binbaşı

Instagram gizli hesap görme nasıl oluyor?DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.