Bu konudaki kullanıcılar: 2 misafir, 1 mobil kullanıcı
5
Cevap
0
Tıklama
8
Öne Çıkarma
Instagram, akışınızı düzenlemenize olanak tanıyacak Favoriler özelliğini test ediyor

C cotanak2826 Konu Sahibi
2 hafta (917 mesaj)

Instagram, Favoriler özelliğini test ediyorInstagram, kullanıcıların Ana Sayfa'larındaki gönderileri düzenlemelerine olanak tanıyacak yeni bir özelliği test ediyor. Favoriler özelliği ile kullanıcılar, Ana Sayfa'larında öncelikle seçtikleri hesapların gönderilerini görecek.Ayrıca Bkz.WhatsApp, uçtan uca şifreli bulut yedekleme sunmaya başlıyorInstagram Favoriler ile öncelikli hesaplar seçilebilecekInstagram, akıştaki gönderilerin sırasını, kullanıcının takip ettiği kişiler tarafından yayınlanan en son gönderilere ve ayrıca gönderiyle etkileşim olasılığı da dahil olmak üzere birçok değerlendirmeye göre belirliyor. Bu sebepten dolayı kullanıcılar, Ana Sayfa'larında istedikleri düzeni elde edemiyor. Test edilen yeni bir özellik ise bu durumu değiştirecek.Kullanıcılar, Favoriler adı altında bir kullanıcı listesi oluşturabilecek ve bu listedeki bir hesap, gönderi paylaştığında kullanıcının Ana Sayfa akışında yer alan diğer gönderilerden önce yer alacak.Instagram'ın test ettiği yeni Favoriler özelliğinde listede yer alan hesapları yalnızca kullanıcı görebilecek. Listeye bir hesap eklendiğinde ya da listeden çıkarıldığında hesap sahibine herhangi bir bilgilendirme yapılmayacak.https://twitter.com/alex193a/status/1435919581277609989
Kaynak:https://www.theverge.com/2021/9/10/22666744/instagram-testing-new-favorites-setting-prioritize-content

 Haberi Portalda Gör


V victoribarbo
2 hafta (613 mesaj)
Steam'e de gelsin bu özellik. Oyun daha pahalı da olsa favorilerime ekleyip satın alırım ben. Hatta gamepassteki oyunları bile satın alırımBu mesaja 1 cevap geldi.

M mcan_91
2 hafta (366 mesaj)
Yaa yıllardır eklenmesi gereken en büyül eksiklik. Merak ettiğin kendi çevreni göstermeyip ilgisiz saçma içerikleri sunuyordu hep. Umarım bunları düzenlemek kolay olur.< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >


B BLasTeaR
2 hafta (330 mesaj)
Buna benzer olarak İstek Listesi var, biliyorsunuzdur belki; istediğiniz oyunu oraya ekleyip indirim vs olduğunda bildirimi geliyor.

Bu mesajda bahsedilenler: @victoribarbo

C cormen
2 hafta (5450 mesaj)
nihayet
İ iGroN
2 hafta (2244 mesaj)
Instagram çok ilginç bir uygulama, çok şey eksik fakat çok da popülerDH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.