Bu konudaki kullanıcılar: 1 misafir, 1 mobil kullanıcı
5
Cevap
0
Tıklama
3
Öne Çıkarma
Injustice Serisi Türkçe Yama (İstek)

C cozepud Konu Sahibi
3 yıl (762 mesaj)
Merhaba,

Konu bakımından hem çizgi romanları olsun hem video oyunları ile gayet ses getiren bir seri oldu. Çizgi romanlarını Türkçe olarak her yerden temin edebiliyoruz. Video oyunları hikayenin devamı niteliğinde olduğu için bir oyunsever tarafından çevirisinin yapılması adına bu konuyu açıyorum. Bir de Mortal Kombat serisi var. Yakında yeni oyunu da geliyor. Daha önce X'in çevirisi yapılmıştı fakat son gelen XL güncellemesi ile Türkçe yama çalışmaz hale geldi. Ona da el atılırsa biz Türk oyuncuları çok müteşekkir kalacağız.Evet çok uzun metrajlı bir oyun da değil aslında ama dövüş oyunu olduğu için aynı rpg'lerde olduğu gibi şansı düşük. Bizim ergen tayfası sadece fps sevdiği için ...
Yoruma Git
Yorumun Devamı cozepud - 3 yıl +3

M Mehmetin Dunyasi
3 yıl (119 mesaj)
Bunuda çeviren ekip çıkar umarım


Bu mesaja 1 cevap geldi.

C cozepud Konu Sahibi
3 yıl (762 mesaj)
quote:

Orijinalden alıntı: Mehmetin Dunyasi

Bunuda çeviren ekip çıkar umarım
Evet çok uzun metrajlı bir oyun da değil aslında ama dövüş oyunu olduğu için aynı rpg'lerde olduğu gibi şansı düşük. Bizim ergen tayfası sadece fps sevdiği için böyle.
V vkopuzoglu
geçen yıl (101 mesaj)
Kesinlikle yapılması gereken bir seri tabi. Hatta 2.sinin de yapılsa harika olurdu.
E eseneynok11
6 ay (46 mesaj)
injustice 2 ye acil türkçe yama gelmeli
E eseneynok11
6 ay (46 mesaj)
iddalara göre mortal kombat XX de ve İnjustice 5 te türkçe dil seçeneğiğ geliyomuşDH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.