Bu konudaki kullanıcılar: 2 misafir, 2 mobil kullanıcı
3
Cevap
0
Tıklama
0
Öne Çıkarma
İngiltere Erasmus Vizesi

S synchro Konu Sahibi
3 yıl (4350 mesaj)
Gelecek dönem ingilterede erasmus yapacağım da vize olarak hangisine başvurmam gerektiğini anlamadım. Tier 5 var bir de kısa süreli eğitim vizesi var. Sanırım biri 116 dolar diğeri 300 dolar. 1 dönemlik gideceğim ikisine de uyuyor ve tier 5 olan vize ile çalışma hakkım var sanırım. Hangisine başvurmam lazım?
H Hünkar1453
3 yıl (60 mesaj)
bunu sen değil, okulunda erasmus ofisi yapması gerekiyor. okulunda erasmus ofisi varken buraya gelip sorman biraz garip olmus.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hünkar1453 -- 31 Temmuz 2018; 18:37:56 >
Bu mesaja 1 cevap geldi.

S synchro Konu Sahibi
3 yıl (4350 mesaj)
bilmiyor adam. sorduğum hiç bir soruya cevap vermedi. yarın hibe sözleşmesi yapmaya gideceğim tekrar soracağım.https://www.gov.uk/check-uk-visa şu linke göre kısa dönem eğitim vizesi çıkıyor ama erasmus için tier 5 deniyor başka yerlerde. ayrıca çalışma hakkı olduğu için tier 5 daha mantıklı geliyor ama şimdi 2 kat para verdikten sonra çalışamazsın derlerse hiç bulaşmayayım


Bu mesaja 1 cevap geldi.

Bu mesajda bahsedilenler: @Hünkar1453

H Hünkar1453
3 yıl (60 mesaj)
erasmus ofisindeki adam erasmusla ilgili en önemli şeylerden biri olan vize konusunda yardımcı olamayacaksa neyde yardımcı olacak. işte ülkenin hali bu. liyakat-ehliyet yok maalesef.
Bu mesajda bahsedilenler: @synchro
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.