Bu konudaki kullanıcılar: 1 misafir, 1 mobil kullanıcı
42
Cevap
0
Tıklama
67
Öne Çıkarma
Cevap: İngiltere'den Vatandaşlarına Karşılıksız 10.000 Pound, Bizde De Uçak Bileti İndirimi (3. sayfa)

D
deboern
6 gün (69 mesaj)
Tek derdiniz para dinsizler. Onemli olan oteki dünya bu dünyada sefil hayatiniza şükrederek devam edin ! Sosis ve dua ile

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >


D
deboern
6 gün (69 mesaj)
Ingiltereyle kiyaslama ispanya olmaz fransa almanya italya abd rusya yine olmaz uganda oda olmaz . kimle kiyaslayalim ? Caldilar yediler yuttular vergilerimi ? Yıllık ben 50 60 bin tl vergi ödüyorum ben haberin var mi ?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
Bu mesaja 1 cevap geldi.

Bu mesajda bahsedilenler: @mtanhu

D
deboern
6 gün (69 mesaj)
Deli konuşuyor susun , konuş deli.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >


Bu mesajda bahsedilenler: @bozkan23

W
WarSaw
6 gün (7228 mesaj)
Atatürk'e ihanet edenlerin akıbeti hep aynıdır ve olmaya devam edecektir :)
R
Ridianod
6 gün (3265 mesaj)
Bu tarz konular pek akıl karı değil ya. İngiltere senin metrobüs beklediğin durakta önünden rolls royce ile geçen kişi demek. O adam ile kendini kıyaslamazsın. Senin önce araban olmalı ki ondan sonra arabaları kıyaslayabilesin. Elma ile armut gibi iş. Ne diyelim. Kaderimiz böyleymiş. Belki de yukarıda da dedikleri gibi herkes hakkettiği kaderi yaşıyordur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ridianod -- 27 Mart 2020; 6:47:9 >


G
GelişGüzel42
6 gün (6 mesaj)
Ekonomimizin çok iyi olması sebebiyle daha da güçlenmek ve Avrupa devletlerinden ileride olmak adına üretimi artırmak için bizde böyle şeyler elbette olmaz olamaz.
80 milyon insanın yarısına 10 bin TL verirsen eğer ülkemiz için kesinlikle iyi olmaz. Bir çok ülkeden geri kalabiliriz. Sonuçta biz adalet ve kalkınma ülkesiyiz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GelişGüzel42 -- 27 Mart 2020; 7:4:30 >


Z
zingfth
6 gün (987 mesaj)
Uçuşlardan vergi muafiyeti sağlandı. Çünkü uçuş yok+ kolonya+ dua. Ama işsizlik fonunu kullan+ İhtiyat akçelerini kullan+ ptt'yi zarar ettir+ Çaykur'u zarar ettir..Hem de MİLYONLARCAAAA zarar. Yolları köprüleri halk ödesin.Hazineden garantili nasılsa fahiş bedelleeree geçiş ücretleri..

Vatandaşa gelince 3 fatura bizden diyen yok. Zamma gelince enflasyon %10.

Her şey müstehaakkkkk
C
cü2
5 gün (208 mesaj)
Basit bir turkroach hemen ailevi değerlere küfür

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >


Bu mesajda bahsedilenler: @bozkan23

S
ShperioN
5 gün (127 mesaj)
Para neki insanın elinin kiri bu gün var yarın yok dualarda buluşalım

Sucuk ve yumurta ile

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >


M
mtanhu
5 gün (349 mesaj)
quote:

Orijinalden alıntı: deboern

Ingiltereyle kiyaslama ispanya olmaz fransa almanya italya abd rusya yine olmaz uganda oda olmaz . kimle kiyaslayalim ? Caldilar yediler yuttular vergilerimi ? Yıllık ben 50 60 bin tl vergi ödüyorum ben haberin var mi ?
biri daha yazmış, nedense forumda herkes çok vergi veriyor kendince ve herkes verdiğin verginin karşılığını, maliyetleri bilmiyormuşçasına daha fazlasını istiyor. ne diyeyim. benim şikayetim yok, devlet ne ise halk da o aslında. yada halkın genel karakteristik durumu devletin de ta kendisi aslında. devleti yönetenler gökten zembille inmiyor, bu halkın ortalaması insanlar.

kimle kıyaslayacaksın : kendinle, çevrendeki insanlarla ve toplumla kıyaslayacaksın. ingiltere yada uganda olmaz. çünkü, vergisini vermedi diye kapanan, hapse giren kimseyi duymadım ben çevremde, ama bir Ingiltere'de böyle olmazdı, dükkanın bile kapanırdı vergini vermesen. şimdi ingiltere ile burayı kıyaslayabilir misin? eğer burda vergisini vermeyen adamı devlet hapse atsa, şirketine el koysa örneğin diyeceğim sana neden ingiltere gibi değil. fakat vergisini vermeyenlere belli zamanlarda vergi affı çıkıyor bu ülkede ve herkes bunu sineye çekiyor ki özellikle VERGİ VERİYORUM diyen kesimden destek buluyor. O zaman kimse bunu sorgulamıyor, çünkü devlete verilen para boş.

Sonra, adam kızını oğluna araba alıyor, ama aracı şirket adına gösteriyor : vergi kaçırmanın bir yolu çünkü
sonra, adam evine mobilya alıyor, fatura şirket hesabına, bunu soran kimse yok ama, özellikle ÇOK VERGİ VERİYORUM diyen kesim gizliden destekliyor normal geliyor,

hadi bunu ABD'de, İngiltere'de yapıver bakalım, biri yapsın... geriye dönük devlete ne paralar öderler...

o yüzden kardeşim, vergim nerede, şu nerede bu nerede demek şimdi boş. o yüzden, türkiyeyi türkiye ile kıyaslayacaksın..DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.