Bu konudaki kullanıcılar: 2 misafir, 1 mobil kullanıcı
5
Cevap
0
Tıklama
0
Öne Çıkarma
ingilizce b1 seviyesine nasıl gelebilirim ?

V vgunes Konu Sahibi
6 ay (1 mesaj)
herkese merhabalar çok az bir bilgim olsada 0 dan ingilizceye başlamak istiyorum yurt dışına çıkacağım 7-8 ay'da günlük konuşmada b1 seviyesine nasıl gelebilirim neler yapmam gerekir neler önerirsiniz yardımlarınızı bekliyorum
N newreader
6 ay (180 mesaj)
Kelime bilgisi bu noktada çok önemli
T troley111
6 ay (1697 mesaj)
I strongly suggest you the series BBC learning English. It is a comprehensive study site for all levels. I benefit from the site, and I hope you would enjoy.
S scientia
6 ay (341 mesaj)
B1'e kadar birçok YouTube eğitimleri var. Onlardan birini seçip takip edebilirsiniz konu konu.
B bzm
2 ay (72 mesaj)
bi yds kursuna git c2 olursun
S svsygmr
geçen ay (27 mesaj)
Merhaba arkadaşlar uzun zamandır çalışmasını yaptığımız İngilizce kursumuz sonunda tamamlandı. Sıfırdan ileri seviyeye kadar konuları anlattığımız, bol bol ingilizce kelimelerden bahsettiğimiz kursumuz şimdi Udemy platformunda.

Kurs fiyatı çok uygun ve sınırsız kullanım hakkına sahip. 229 TL olan kursumuza sadece 36,99 tl ödeyerek sahip olabilirsiz. Evet sadece 36,99 TL ödüyorsunuz ve başka da para ödemiyorsunuz. Kursa sınırsız olarak sahip oluyorsunuz.

Her ay yapılan güncellemelerden de ücretsiz yararlanıyorsunuz.

Kursun indirimli haline aşağıdaki link ile ulaşabilirsiniz.

SIFIRDAN İLERİ SEVİYEYE İNGİLİZCE KURSU İNDİRİM LİNKİ

https://www.udemy.com/course/sifirdan_ileriye_ingilizce_kursu/?couponCode=SUBAT2021DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.