Bu konudaki kullanıcılar: 2 misafir, 1 mobil kullanıcı
0
Cevap
0
Tıklama
2
Öne Çıkarma
INFOCOMM - ACER TÜRKİYE YAŞADIĞIM REZİLLİK

D Dzuth Konu Sahibi
2 ay (404 mesaj)
Merhaba arkadaşlar, laptobumun fanında sıkıntı olduğu için Acer yetkili servisine elden teslim ettim.Almaya gittiğim zaman bilgisayarın fan girişinde bulunan filtrenin olmadığımı fark ettim.Çalışan personele bunu söylediğimde yetkiliyi çağırdı.Yetkiliyle yaklaşık 2 saat burda filtre yoktu tartışması yaşadık.22 yıldır burda çalıştığını böyle bir şeyin mümkün olmadığını, benim yanlış hatırladığımı söyledi.2 yıldır kullandığım bilgisayarın neresinde ne var benden iyi biliyormuş gibi kaç saat uğraştırdı.Youtube'dan cihazın videosunu gösterdiğim de yine türlü bahaneler ve saçmalıklar söyledi.Ben napabilirim çözüm sun gibisinden konuştu.Şuan cihaz serviste, teslim almadım.Nasıl bir yol izlemeliyim?Daha önce benzer durumu yaşayan oldu mu?Yardımcı olursanız sevinirim.Fotoğrafları ekliyorum, konuyu öne çıkarırsanız sevinirim.

Filtrenin olduğuna dair kanıt video : 15. saniyeden izleyebilirsiniz

Açık olan kısımın hemen arka tarafında bilgisayarın fanları bulunuyor. Burası böyle açık kullanımda toz kaçması gibi durumlarda ileride büyük sıkıntı yaşatabilir diye düşünüyorum.


< Resime gitmek için tıklayın >


< Resime gitmek için tıklayın >


https://www.youtube.com/watch?v=YcuyoUoBeXoDH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.