Bu konudaki kullanıcılar: 2 kayıtlı üye, 3 misafir, 3 mobil kullanıcı
852
Cevap
0
Tıklama
2
Öne Çıkarma
Cevap: İnce Hesap Gaming Geceleri [ANA KONU] (48. sayfa)

P
Predator X
3 sa. önce (4307 mesaj)
Aynen hocam indirimden almıştım. O kadar git gel yaşadım ki kart konusunda. 10 15 fps fazla olacak diye 800 lira fazla bayılmak artık mantıksız geldi. Karttan da son derece memnunum bir de. Çok aşırı bir indirim olmazsa macera aramamak en iyisi sanırım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >


Bu mesajda bahsedilenler: @GeçerkenUğradı

M
Mojidozirikato
1 sa. (386 mesaj)
quote:

Orijinalden alıntı: ztalan

Alıp sattığını buraya yazmanın mantığı nedir gurban?
Teşekkür maiyetinde yazdım sonuçta ekmek yediriyor incehesap alan memnun satan memnun sattığımız adamada %500 kârla satmıyoruz bazıları gibi stokçu fırsatçıda değiliz hem bu işe girip şu dönemde ek kazanç elde etmek isteyenlerede yol göstermek adına yazdım bak aldım satışı oluyor diye kendi hakkım olanı aldım 1 er adet ister satarım istersem çöpe atarım istersemde buraya yazarım 2 adet almadım istesem 4 adette alabilirdim bak oraya yazmışım herkes faydalansın diye hakkım olan 1 adeti aldım diye burada tüyden kıl kapmaya altında bir şey aramaya gerek yok rahatsız olacak hiç bir şey yok.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.