Bu konudaki kullanıcılar: 2 misafir, 1 mobil kullanıcı
2
Cevap
0
Tıklama
0
Öne Çıkarma
İnanılmaz adepte problemi çekiyorum

K Kültigin28 Konu Sahibi
3 ay (0 mesaj)
İTÜ inşaat bölümüne girdim okul gayet güzel lakin ailemden uzak olmak canımı sıkıyor yol desen her gün 12 bin atıyorum sadece ev okul arası dondurup evde ingilizce çalışıp seneye hazırlık sınavını atlasam mı diye düşünüyorum< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >


J JusteMilieu
3 ay (34 mesaj)
İlk haftalar normaldir. Kendini zorlayıp arkadaş edinmeye çalış, arkadaş çabuk alışmanı sağlar. Yurda kapanıp vaktini öyle harcarmayı tercih edersen bunun yan etkileri daha uzun süre sürer. Aklında döner durur ailenden uzak kalmış olman. Bunun tek çözümü kendini zorlamak. Mecburiyet olarak da düşünebilirsin sonuçta hayatının bir noktasında ailenden ayrı düşmek zorunda kalacaksın. O zamana kadar niye bunu kendi kabul ettirmeyesin?
E eagle-1453
3 ay (229 mesaj)
sakına böyle birşey yapma hocam İtü gibi bir üniversite ne katarsan yanına kar.kendini yavaştan adapte et bence ailen de iyi olduğunu öğrendikçe sevinecekler.DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.