Bu konudaki kullanıcılar: 1 misafir, 1 mobil kullanıcı
24
Cevap
0
Tıklama
5
Öne Çıkarma
Cevap: İlk tecrubem de calısmadı (2. sayfa)

M Mr. Sand
3 gün (2783 mesaj)
Okurken bile...
O OrQuN
3 gün (5473 mesaj)
Çoğu gençte öyle olur heyecandan rahat ol

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >


K Köl Tigin
dün (228 mesaj)
Aranızda hiçbir duygusal bağ olmayan bir insanla tamamen para karşılığında ilk ilişkinizi yaşarsanız böyle olur tabii. Hiç şaşırmadım.
B Berkeseçici
dün (22 mesaj)
Travmatik Mast Sendromu. Nofap yap

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >


Y Young Sinatra
dün (5787 mesaj)
quote:

Orijinalden alıntı: Bremen Bv-244

Uzak durduğum bir düşünce idi ama neden olmasın dedim baslangıc olsun isi ögrenim filan ya arkadas hikaye kadın sana kendini soydurtmuyor pat diye yataga geciyor hic bir duygu kırıntısı yok ısıklar sönük filan istedigin seyleri yapamıyorsun mırın kırın ediyor heyecanlandırmadı beni ya öyle bombos hissettim ki yani öğrendiğim şey ise konuşmak duygu aramaya calısmak aptallık eskort cagırıyon bitir işini gönder ya su an konuyu actıgım zamanki üzgün halim yokta bisi hissederim sanmıştım..

Alıntıları Göster
Seni arzuladığını, para için yapmadığını bildiğin gerçek bir partner olmadığı için böyle olmuştur bence de hocam. Osbirden pek farkı yok böyle düşününce.
S Simone Simons
23 sa. önce (1134 mesaj)
demek rus ha hocam ortalama fiyat aralığı nedir bir arkdaş soruyodaDH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.