Bu konudaki kullanıcılar: 2 misafir, 1 mobil kullanıcı
3
Cevap
0
Tıklama
1
Öne Çıkarma
İlk defa alınan Monster Notebook Deneyimim

J jubeii Konu Sahibi
4 ay (2183 mesaj)
Geçen Hafta Monsterdan Tulpar V21.6 satın aldım.

https://www.monsternotebook.com.tr/tulpar/monster-tulpar-t7-v21-6//

Ürün kapıma geldi. Doğal olarak ürünü kutusundan çıkarıp eksiği gediği var mı diye test etmek için açtım. Ama Daha ilk ekran görüntüsünde Aşırı bir ışık sızması karşıma geldi. Köşelerden. Buraya kadar normal. Yani elektronik cihazlarda sorun çıkabilir.

Ama servise değişim için gönderdiğimde bunun normal olduğunu söyleyip kabul etmediler. Bende iade için işlem başlattım süreç devam ediyor. Aşağıya ekranın fotosunu ekliyorum. Artık siz karar verin bendemi hata yoksa onlarda mı. İlk defa tecrübe ettim firmayı ama satış sonrası hizmet mağdur etti beni. Uğraşsam makineyi değiştirtirim ama bu tuzu kokmuş memlekette hava bile sinirlerimi geriyor. Ben önermem firmayı.


< Resime gitmek için tıklayın >


< Resime gitmek için tıklayın >


< Resime gitmek için tıklayın >
I Ibrahim694
4 ay (377 mesaj)
Hocam IPS ekranlarda bu durum normal diye biliyorum. Bazı IPS lerde olmasa da genelinde mevcut.< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
Bu mesaja 1 cevap geldi.

J jubeii Konu Sahibi
4 ay (2183 mesaj)
Bunun olmasına lafım yok. Peki ne kadar olucak.< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
Bu mesaja 1 cevap geldi.

Bu mesajda bahsedilenler: @Ibrahim694

I Ibrahim694
4 ay (377 mesaj)
Evet sizinki biraz fazla gibi. Ben ilk kez IPS panel kullanıyorum. Bende o kadar fazla yok ancak kullanılan panelin kalitesiyle alakalıdır diye düşünüyorum. Ben HP'nin Pavilion 14 serisini kullanıyorum. Paneller diğer serilere nazaran daha kaliteli oluyor. Yani olumsuz da konuşmak istemem ama çok bir sonuç alabileceğinizi sanmıyorum.
Bu mesajda bahsedilenler: @jubeii
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.