Arama butonu
Bu konudaki kullanıcılar: 2 misafir, 2 mobil kullanıcı
4
Cevap
0
Tıklama
0
Öne Çıkarma
İkinciyeni.com dan araç satışı

W wq.denis Konu Sahibi
2 yıl (73 mesaj)
Merhaba,

ikinciyeni.com üzerinden araç satışı tecrübesi olan var mı? Aracımı burdan satmak istiyorum. Piyasanın altındaysa ne kadar altında gidiyor? Güvenilir bir sistem mi?
M mso2172
2 yıl (292 mesaj)
@wq.denis ben bir keresinde satmak için aracımı bırakmıştım min. rakam belirttim ve ihale o fiyatın altında bittiği için satış olmadı.

Sonrasında aradılar dediler ki; en yüksek gelen teklif bu satmak ister misiniz diye kabul etmedim ben de.
M mso2172
2 yıl (292 mesaj)
@wq.denis Ama internetten verdikleri fiyatla ihalenin bittiği fiyat pek tutmuyor, bazen internetten sarı sitedeki ilanlardan daha yüksek fiyat veriyorlar. Bu çok gerçekçi olmuyor, benim kendi aracım için belirlediğim min. fiyat onların internetten bana verdikleri fiyatın altındaydı ama ihalede o fiyata bile erişilmedi. Tabi işin için de şans faktörü de var biri arabanızı beğenir daha yüksek fiyat sunabilir.


Bu mesaja 1 cevap geldi.

Bu mesajda bahsedilenler: @wq.denis

W wq.denis Konu Sahibi
geçen yıl (73 mesaj)
teşekkürler bilgi için. peki satılamazsa para istiyorlar mı? yani ekspertizde verilen rakamdan satılamazsa.
Bu mesajda bahsedilenler: @mso2172

M mso2172
geçen yıl (292 mesaj)
@wq.denis benden istememişlerdi ama kurallar değişmiş olabilir, ben 2020 başında bırakmıştım. Siz aracınızın özelliklerini boya değişen km model paket olarak söyler misiniz? Bir de ikinci yeninin teklifini de yazar mısınız, beraber yorumlayalım.< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.