Bu konudaki kullanıcılar: 2 misafir, 1 mobil kullanıcı
3
Cevap
0
Tıklama
0
Öne Çıkarma
İkinci nesil Motorola Razr, Eylül ayında piyasaya sürülebilir

U ugur7seven Konu Sahibi
7 ay (3155 mesaj)Şirketin ilk telefonu Motorola Razr (2019) diğer katlanabilir akıllı telefon modellerinde olduğu gibi birçok eleştirinin hedefi olmuştu. Şimdi ise Moto, katlanabilir akıllı telefonun halefini yakın bir tarihte duyurmayı planlıyor.Ayrıca Bkz.Realme X3 SuperZoom'un tanıtım tarihi resmen açıklandıEylül ayında tanıtılması planlanıyorMotorola'nın üst kuruluşu olan Lenovo'nun Güney Afrika genel müdürü Thibault Dousson, 20 Mayıs'ta Reframed Tech podcast'inde yer aldı ve konuyla ilgili olarak: "Yeni bir nesil geliyor. Eylül ayında bir tane var." ifadelerini kullandı. Motorola'nın yeni cihazda aynı tasarım dilini kullanıp kullanmayacağı ve ikinci katlanabilir akıllı telefonu için farklı bir isimlendirme tercih edip etmeyeceği ise akıllara gelen ilk iki soru.

Motorola Razr (2019) benzersiz bir katlanabilir tasarım ve nostalji faktörü getirse de; orta seviye özellikler, ekran / tasarım sorunları ve yüksek fiyatı da cihazın önemli handikapları arasındaydı. Yeni modelle birlikte bu sorunların ne denli ortadan kaldırılacağını şimdiden kestirmek zor ancak Motorola'nın ilk versiyona göre birçok ders çıkaracağını düşünmek yanlış olmayacaktır. Eylül ayında tanıtılması beklenen cihazla ilgili diğer detayların ise önümüzdeki haftalarda gün yüzüne çıkması bekleniyor.


 Haberi Portalda Gör


E El Fuego
7 ay (5700 mesaj)
Ekranı rakiplerine göre çok daha iyi, bununla ilgili onlarca mukayese videoları var. Fiyat olarak da yine rakiplerine göre normal. Gerçek katlanabilir ve gömlek cebinde taşınabilir kompakt bir telefon. Kürek gibi mi olmalıydı?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >


O oktayakgoz
7 ay (10436 mesaj)
Ne kadar tutulur bilmiyorum ama katlanabilirlerin içinde en mantıklısı olmuş. Nostaljiside ayrı güzel yanı
B Bloodin
7 ay (2484 mesaj)
1-) Birinci neslinden ne oldu ki ikinci neslinden ne olacak...

2-) Bunu neden şirketin Afrika müdürü açıklıyor, Motorola merkezi Afrika'ya mı taşındı yoksa Razr en çok Afrika'da mı sattı?DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.