Bu konudaki kullanıcılar: 2 misafir, 1 mobil kullanıcı
2
Cevap
74
Tıklama
0
Öne Çıkarma
İkinci bir bölüm okuma

R redorln31 Konu Sahibi
6 yıl (147 mesaj)
Arkadaşlar doğru bölüme mi açtım emin değilim fakat merak ettiğim bir şey var. Ben şuan eşit ağırlığım ve bu sene sınava eşit ağırlıktan gireceğim. Fakat ben yazılımla ilgili şeylere fazlasıyla ilgi duyuyorum ve seviyorum. Sayısaldan sınava girsem pek iyi bir üniversite kazanamayacağım gibi belki de önümdeki kısa süreyi boşa harcamış olacağım. Eşit ağırlıktan istediğim bir bölüme girip aynı anda ikinci öğretimden (veya adına ne deniyorsa) yazılım bölümü okuma imkanım var mı? Eğer varsa bunu hangi üniversitelerde yapabilirim, iyi diyebileceğimiz üniversitelerde bu imkan var mıdır?
J joséphine
6 yıl (43 mesaj)
bildiğim kadarıyla uzaktan öğretim bilgisayar mühendisliği var örgünle birlikte okunabiliyor diye duymustum ama sen bi arastır


Bu mesaja 1 cevap geldi.

Z zeyl
6 yıl (48 mesaj)
bir bölüm okuyup, aynı anda başka bir bölüm (ikinci öğretim de olsa) okuyamazsın..uzaktan eğitim bilgisayar müh. olabilir belki emin değilim fakat uzaktan okuyacağın bilgisayar mühendisliği ne kadar işe yarar orası tartışılır.fazlasıyla ilgi duyduğun bi alan varken istemediğin bişey okuma, imkanın varsa bir sene daha dersaneye git sınava sayısaldan gir yazılım müh. git...hayatını şekillendirip bi ömür yapacağın iş için bir sene daha çalışmak hiç önemli değil..yani 1 sene kayıp sayılmaz aksine geleceğine en doğru yatrım olabilir..tabi kararlıysan yazılımcı olmaya. ki ülkemizde Türk yazılımcı kıtlığı olduğu da gün gibi ortadayken. acele etme, hayallerini çöpe atma derimDH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.