Bu konudaki kullanıcılar: 2 misafir, 1 mobil kullanıcı
5
Cevap
0
Tıklama
0
Öne Çıkarma
İki Naughty Dog Çalışanı Daha Microsoft'un The Initiative Stüdyosuna Katıldı

B Bloo. Konu Sahibi
5 ay (20107 mesaj)
 
Sylvia Chambers'tan sonra iki Naughty Dog çalışanı daha The Initiative'e katıldı.

Yakın dövüş animasyonlarının baş sorumlusu Lee Davis ve gölgelendirme teknolojilerinden sorumlu teknik yönetmen Lauren Garcia artık Microsoft'un birinci parti stüdyosunda görev alacak.

Lee Davis daha önce Uncharted 2: Among Thieves, Uncharted 4: A Thief's End, The Last of Us ve The Last of Us Part II üzerinde çalışmış. Lauren Garcia da The Last of Us Part II'nin geliştirilmesinde rol oynamış.
 
The Initiatıve'in kuruluşu Microsoft'un E3 2018 sunumunda resmi olarak açıklanmıştı. Stüdyo, kurulduğundan bu yana onlarca tecrübeli geliştiriciyi bünyesine kattı. Ne veya neler üzerinde çalıştıkları hâlâ gizemini koruyor.

V Vendrick
5 ay (258 mesaj)
Neil druckman ve onun dayatmalarından bıkmış olmaları yüksek ihtimal.
F Fearless_tr
5 ay (2699 mesaj)
Cok fazla gelistirici var en az iki oyun üstünde calisiyorlar diye düsünüyorum, yeni nesil cok guzel geliyor ps3 ve xbox 360 döneminin ihtisamini yakasalar yeter oyunculara :))))
F Funder
5 ay (1233 mesaj)
Hainler.
O oxenn
5 ay (76 mesaj)
Asıl xbox'tan istenen 3A oyun bu firmadan çıkacak.
M Mr.Pickle
5 ay (40 mesaj)
Bu firmadan çok sağlam bir oyun çıkmasını istiyorum ama her geliştiricinin çok iyi olması ortaya kesinlikle çok iyi bir iş çıkacağı anlamına gelmiyor malesef. Kafalar uyuşmazsa sorunlar çıkabilir.DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.