Arama butonu
Bu konudaki kullanıcılar: 1 misafir
5
Cevap
213
Tıklama
2
Öne Çıkarma
Idaho eyaleti, Facebook ve Twitter’i erişime kapattı
H
2 yıl
Yüzbaşı
Konu Sahibi

ABD’de faaliyet gösteren ‘Your T1 WIFI’ adlı internet servis sağlayıcısı, Idaho Eyaleti’nde Facebook ve Twitter’e erişimi engelledi. Bu karara sebep olarak ABD Başkanı Donald Trump’ın hesaplarının kapatılması gösterildi.

Idaho Eyaleti’nde yayın yapan Krem televizyonu, ‘Your T1 WIFI’ internet servis sağlayıcı şirketin duyurusunu yayınladı. Duyuruda, Twitter ve Facebook’un kullanıcılara ve enformasyona yönelik uyguladığı sansüre dikkat çekildi. Şirket, sosyal medyada sansüre yer olmadığını vurgulayarak, “Bu iki siteyi erişime kapatma kararı aldık” açıklamasında bulundu.

haber kaynağı: https://tr.sputniknews.com/

T
2 yıl
Yarbay

Firmalar kendi boylarını aşan işlere kalkışıyorlar.


Bu mesaja 1 cevap geldi.
R
2 yıl
Yüzbaşı

zamanında bu teknoloji şirketlerini çok hafife aldılar millet dalga geçiyordu dedimki bunlar siyasette bile casusluk yapıp siyasetçileri kukla yaparlar inanmadı kimse görüyoruz şimdi muhtemelen siyasilerin bütün sırları bunların elinde
Bu mesajda bahsedilenler: @Treth
C
2 yıl
Yarbay

helal olsunS
2 yıl
Teğmen

Başlık: Idaho eyaleti, Facebook ve Twitter’i erişime kapattı

Konu içeriği: ‘Your T1 WIFI’ adlı internet servis sağlayıcısı, Idaho Eyaleti’nde Facebook ve Twitter’e erişimi engelledi.

Idaho komple kaybolsa bile ABD'de eksikliği hissedilemeyecek bir eyalet. ABD'nin Bayburt'unun küçük bir internet firmasının reklam yapma çabası.W
2 yıl
Yarbay

Bu sosyal medya servislerinin yaptıklarının darbeden farkı yok sahibinin şahsi görüşüne göre yönlendirme yapıyorlar kısıtlamalara yol olacağı kesin...DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.