Arama butonu
Bu konudaki kullanıcılar: 1 misafir
3
Cevap
131
Tıklama
0
Öne Çıkarma
İçinde Para Yüklü USA PSN Hesabımı Ne Yapayım?
E
5 ay
Binbaşı
Konu Sahibi

Herkese merhaba,
TR PSN'e geçmemle, içinde 20 Dolar yüklü ve 7-8 oyunlu PSN USA hesabımı artık kullanmıyorum. Pek çok trophy kazanmıştım, 15 yıllık hesabım... Bölge değiştiremiyoruz dolayısıyla ben de yeni TR hesabı açtım.

Diğer oyunları ve cüzdandaki parayı buraya aktarabilir miyim? Bildiğim kadarıyla olmuyor ama yine de sorayım dedim. Eğer yoksa hesabı ne yapacağım? Tavsiyelerinize ihtiyacım var. Teşekkürler...V
5 ay
Yarbay

Aktarma yok hocam. Ama o hesabını konsola ikinci bir hesap olarak eklersen USA PSN'deki oyunlarını TR PSN hesabından oynayabilirsin. Hatta trophy'lerini bile TR PSN'dan kazanabilirsin. USA hesabınla giriş yaptıktan sonra TR PSN hesabına geçiş yapacaksın.

@e-XPLoDeR


Bu mesaja 1 cevap geldi.

Bu mesajda bahsedilenler: @e-XPLoDeR
E
5 ay
Binbaşı
Konu Sahibi

Teşekkürler cevap için... Şu anda öyle yapmış durumdayım ama iki hesap hoşuma gitmiyor tek makinede... USA'daki oyunları bitirdim oynamak da istemiyorum tekrar. İçindeki meblağı kurtarsam yeter aslında..


Bu mesaja 1 cevap geldi.

Bu mesajda bahsedilenler: @Venomstr
V
5 ay
Yarbay

İçindeki meblağı indirimlerden başka bir oyun alarak kurtarabilirsin. Eğer o hesabında oynamadığın oyun varsa, iki hesap da dursun hocam bir şey olmaz. İkisi de sonuçta senin hesabın. Korsan değil bir şey değil. O tip şeylere aldırmamak lazım. Benim mesala USA ve UK hesaplarım da var. Outlast 1 ve 2 oyunları TR PSN'de yoktu, UK hesabın bakiyesiyle İngiltere hesabından almıştım. O oyunları TR PSN'e geçiş yaparak bitirdim. Trophy'ler de TR PSN'e geldi. Bir diğer seçenek ise hesabı satmak olabilir.
Bu mesajda bahsedilenler: @e-XPLoDeR
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.