Bu konudaki kullanıcılar: 1 misafir, 1 mobil kullanıcı
4
Cevap
113
Tıklama
0
Öne Çıkarma
İçimi döküyorum, yardım edin bana.

Y
yalniz muhendis Konu Sahibi
4 yıl (7 mesaj)
Merhabalar arkadaşlar.
Daha 2-3 aya kadar depresyon ve sakinleştirici ilaç kullanan biriydim. Bu ilaçların beni daha kötü yaptığını düşünerek bıraktım. Şu an psikolojik açıdan daha iyi hissediyorum kendimi. Herkesin olduğu gibi benim de bir sürü sorunum var. Gelecekten çok kaygılıyım. İstanbul'un iyi sayılan bir üniversitede bilgisayar müh. son sınıftayım. Teknik olarak bilgim var ama ne kadar öğrenmeye çalışsam da bir sürü şey karşıma çıkıyor. Ve ben hemen karamsarlığa kapılıyorum. İşte seni kimse işe almayacak gibi şeyler aklıma düşüyor. Bu sorunlarımdan biri.
Diğer sorunlarımdan devam edersek, ve kendi yaptığım hiçbirşeyi beğenmiyorum. Projeler yapıyorum ve başarıyorum. Derslerim de iyi. Alttan ders yok üstten 1-2 tane aldım. Öyle yada böyle bir şekilde başarmaya çalışıyorum. Ama komşunun tavuğu kaz görünür derler ya öyle. Kendi yaptığım, elimi attığım herşeyin çöp olduğunu düşünüyorum. Yani kısacası kendimi işe yaramaz biri olarak tanımlıyorum. Bazen intihar etmeyi bile düşünüyorum ben ölsem daha iyi olur diye.
Son olarak çok kuralcıyım ve dakik bir insanım. İnsanlarla buluşacağım zaman dakikası dakikasına gelirim. Her işi belirtilen sürede yapmaya çalışırım. Ama grup çalışmalarında diğer arkadaşlar hep bir şeyleri eksik veya yanlış yapar. En ufak bir sıkıntıda tamamen dağılıyorum böyle olmaz diye. Herşeyin en kötüsünü düşünüyorum.
Nasıl biri olduğumu bazen ben bile çözemiyorum.
Bunlara ek olarak uzun soluklu bir ilişkiden çıktım 3-5 ay önce. Hala ortalarda mal mal dolaşıyorum. Hala onu unutabilmiş değilim. Dertlerimi açacağım kimse yok çevremde. Belki burada bana yardım eden biri olur. Başınızı ağrıttıysam affola.
O
onurmaurer
4 yıl (2157 mesaj)
gecer gecer dert etme..
Y
yusuf_128
4 yıl (403 mesaj)
ne güzel mesleğin var okuyorsun. Bırak gerisini. Senin yerinde olmak isteyen milyondan fazla adam bulabilirim.
P
Prochnow
4 yıl (430 mesaj)
Üstteki adam gibi sakın şükür etmeye çalışma iyice düşeceksin bir an önce insanlardan uzaklaş ve yeni hobiler edin. Bisikletçilik vb.
Y
yalniz muhendis Konu Sahibi
4 yıl (7 mesaj)
Hic birsey bana zevk vermiyor artik.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.