Bu konudaki kullanıcılar: 2 misafir, 2 mobil kullanıcı
3
Cevap
181
Tıklama
0
Öne Çıkarma
hub?

O
ogencer Konu Sahibi
15 yıl (601 mesaj)
ben dc++ diye bir program yükledim fakat kullanmak için bir hub gerekliymiş.Hub nedir?ne işe yarar?ne kadara alabilirim?
C
Command.com
15 yıl (1788 mesaj)
hehehu cok guzel be :) ama sen mesajı yanlis yere yazmısın...
Bak suraya yazacan.. Kesin sonucu buradan alirsin...
http://forum.donanimhaber.com/forumid_78/tt.htm
Ş
şampanya
15 yıl (164 mesaj)
hub: sinyali güclendirip daha uzak yerlere tasiyan sistemdir.bi porttan paket gelirse bu paketi diger portlara da tasir.ama hub yerine switch kullan daha iyi
F
federaL
15 yıl (2207 mesaj)
arkadaşin bahsettiği hub o hublardan değil :)

o program dowload yapmaya yarayan bir paylaşim programidir.ve bunu yapabilmen için öncelikle bir hub a bağlanman lazim.zaten programi kurdugunda yukarida hub list yazar oraya tiklarsan bütün hub larin listesini alirsin istediğine girebilirsin demeyecegim ne kadar paylaşim verdiğine bağli bütün hublara girmen için min 150 gb share vermen lazim.ama 10 gb gibi bir share ilede hub a girmen mümkün fakat ona görede download reating var araştir biraz ayrica bu konu buraya ait değil network ve internet bölümüne bakarsan daha iyi bilgide alabilirsin kolay gelsin.DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.