Kullanıcı Adı:
Şifre:
Bu konudaki kullanıcılar: 2 misafir
7
Cevap
0
Tıklama
0
Öne Çıkarma
Huawei önümüzdeki yıl 50 milyon adet 5G özellikli telefon piyasaya sürmeye hazırlanıyor

U
ugur7seven Konu Sahibi
2 ay (2478 mesaj)5G özellikli akıllı telefon pazarı henüz küçük olsa da şirketler geleceğe yönelik yatırımlarını yapmaya devam ediyorlar. Bu şirketlerin en gözü karasının ise Huawei olduğu söylenebilir. Zira şirket 2020 yılında piyasaya 5G akıllı telefonlarla doldurmayı hedefliyor.Ayrıca Bkz.Apple, Intel'in modem birimini 1 milyar dolara satın aldıHuawei hız kesmiyorTayvan basınında yer alan raporlara göre Huawei, 5G destekli akıllı telefon modellerinin montajı için Foxconn şirketine sipariş vermiş durumda. Çinli teknoloji devinin önümüzdeki yıl 50 milyondan fazla 5G özellikli telefon üretimi yaptıracağı söyleniyor. Bu özellikle yeni yaygınlaşmaya başlayan bir teknoloji için son derece önemli bir rakam diyebiliriz.

Huawei'nin yılda yaklaşık 250 milyon akıllı telefon sattığı göz önüne alındığında ise şirketin gelecek yıl tüm cihazlarının yaklaşık yüzde 20'sinin 5G'yi desteklemesi bekleniyor. Ayrıca yayınlanan bilgilere göre şirketin 2020 yılındaki satış hedefinin ise 300 milyon akıllı telefon satmak olduğu belirtilmiş. Bu hedefi gerçekleştirip gerçekleştiremeyeceği konusunda ise ABD tarafından uygulanan ticaret yasağının belirleyici olacağını söylemek mümkün. 
Google ile anlaşma olmazsa avrupa pazarına değil milyon bir tek cihaz satılmaz. Bunlar delirmiş, algı üretmeye çalışıyorlar muhtemelen ayaktayız, devam ediyoruz bilmemne diye.
Yoruma Git
sky__walker - 2 ay +5

S
sky__walker
2 ay (9496 mesaj)
Google ile anlaşma olmazsa avrupa pazarına değil milyon bir tek cihaz satılmaz. Bunlar delirmiş, algı üretmeye çalışıyorlar muhtemelen ayaktayız, devam ediyoruz bilmemne diye.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >


K
koyunsayar
2 ay (520 mesaj)
1 tane de trump a satsinlar
A
av_erkam89
2 ay (116 mesaj)
Trump'a rağmen !?

"Yıkılmadım ayaktayım"

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >


_____________________________

Eski kullanıcı adı: dr-erkam89S
seamewe5
2 ay (200 mesaj)
Google playsiz babayi satar 50 milyon.
D
Doanc4n
2 ay (312 mesaj)
hadi bakalım
D
Doanc4n
2 ay (312 mesaj)
kamerayı soldan sağa almış :D
http://i.hizliresim.com/P7b3Xb.jpg
R
RaptorFX
2 ay (6377 mesaj)
İşin ele alınması gereken asıl boyutu elektronik çöplük. Bir çok firma deliler gibi ürün üretiyor. E tabii ki satılıyor ki üretiyor. Peki bu milyonlarca eskiyen ürün ne oluyor. Hani eskiden küçülen giysileri tanıdıklara verirdik, o olay elektronikte ne kadar mümkün? Mesela android 2.6 lı telefonu kime vereceksin? Bataryası ölmüş, ekranı çatlak veya boyaları soyulmuş. Windows XP'yi zor çalıştıran ölü bataryalı, solgun ekranlı dizüstünle ilgili gelecek planların neler? İşte bunların tamamı elektronik çöplük. Şimdilik gelişmemiş veya insan hayatının hala bizden ucuz olduğu ülkelerde canları pahasına ayrıştırmaya çalışılarak geri kazanılmakta. Peki nereye kadar?

Amaaaannn, marsta hayat kurarız değil mi ama...DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.