Bu konudaki kullanıcılar: 2 misafir, 2 mobil kullanıcı
25
Cevap
0
Tıklama
0
Öne Çıkarma
Cevap: Huawei Mate 40 Pro ön siparişe başladı (2. sayfa)

T th9
3 ay (841 mesaj)
bunların derdi kendi topluluğuna laf söylenmesin,adamın umrunda değil kiöin ne yaşadığı

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >


Bu mesajda bahsedilenler: @rwo

T ti7800
3 ay (570 mesaj)
Etsin kardeşim etsin. Gitsin alsın. taksit taksit ödesin. Gerçi vergiler olmasa bile yine ucuz değil ama alsın. Geçim derdine düşsün. Sabah akşam yemesin kirasını ödeyemesin ama o telefonu alıp mutlu olsun.
Bu mesajda bahsedilenler: @rwo

G Guest-3E5F5BDEA
3 ay (2781 mesaj)
quote:

Orijinalden alıntı: rwo

Dostum şimdi sıcak evinden çıkıyorsun Ürgüpte çok güzel mağralar var onlardan birisine yerleşiyosun yiyeceğide etraftan bulduklarınla idare edip çalı çırpı yakarakda ısınıyorsun böylece hayatının hiçbir dakkasını hiçbir ürünü almak için yada hiçbir patrona hizmet etmek için harcamamış oluryorsun.
kapitalizm den anladığın buysa hayalini ettiğin yaşamı yansıtmana gerek yok otobüs ücretini ben karşılarım...
E eminim1
3 ay (68 mesaj)
7 yıl önce çıkmış telefon tasarımına mı vericez o parayı
Bu mesajda bahsedilenler: @sfgsfgsfg

L leftercan1907
3 ay (4581 mesaj)
kafayı yemiş huawei
bence şu ortamda fiyatı 7 bin olmalı.zaten google yok ayrıca rakibin samsung 7500 s20 plus satıyor.p20 pro kullanıcısı olarak söylüyorum.malasef müşteri kaybeder.
_____________________________

Eski kullanıcı adı: dt1907H husoyildiz88
3 hafta (156 mesaj)
P40 Pro telefon kullanıyorum. Sakın ola almayın. Google Play yok kabul ama galeriden inen uygulamalar çalışmıyor. Telefon şimdi çöp oldu 2. El ilanına koyacağım önce bunu yazıyorum. Örnek Akbank mobile uygulamasında NFC özelliği çalışmıyor. Sorun kartta dedim k. Kartımı iptal ettim yeni istedim sorun Huawei yazılımda. Sonra galeride olan Matriks Mobile uygulaması. Bildirim özelliği var fiyata göre alarm kur diyorsunuz kurmuyor push servis yok hizmet alamıyoruz. İnfo trade uygulaması var petal search ile bulup indiriyorsunuz veya telden tele aktarırken sonuç bildirim atmıyor. Sitelerdeki tüm incelemelerde her yerde apk kurun sorunsuz kullanırsınız deniliyor bu koca bir yalan sakın ola inanmayın. Apk iniyor kuruyorsunuz bu normal Android tabanlı ama uygulamalar stabil çalışmıyor.Tradingview mobile uygulaması bildirim atmıyor oda sorunlu. Bunlar kısa sürede benim yaşadığım sorunlar kim bilir daha hangi uygulamada ne sorunlar vardır. Sakın ola girişmeyin tel çöp resmen. Kimseye kanmayın sorunsuz diye tonla sorun var. Huaweide çıksın açıklasın sorunsuz diye hadi bakalım. Yazık günah resmen bu insanları kandırmaktır. Bunu okuyan herkese açık mesajımdır almayın kısa sürede bu sorunlar ise daha neler çıkar bilmiyorum.DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.