Bu konudaki kullanıcılar: 2 misafir, 1 mobil kullanıcı
0
Cevap
0
Tıklama
0
Öne Çıkarma
HTC One A9 temiz meraklısına müzik telefonu
Şehir : #Ankara
İlan Türü : #Satılık
Kondisyon : #Kullanılmış

F formula2000 Konu Sahibi
geçen yıl (48 mesaj)

Satıldı!: Forum üzerinden satıldı.
Merhaba, halen kullanmakta olduğum HTC One A9 telefonumu başka bir modele geçtiğim için satıyorum. Telefonun donanımsal olarak önemli bir sorunu yok. Sadece arka kamera bazen flu çekmekte. Bu modelde kronik sanırım. Pili fena değil çok yoğun kullanılmazsa bir günü çıkarıyor. Ekranı başka bir A9'dan alınıp orjinal olarak değiştirilmiştir. Telefon emsallerinden müzik performansı olarak öne çıkmaktadır. İnternetten araştırabilirsiniz. Kondisyon olarak 10/7-8 alır. kutusu mevcut fakat aksesuarları mevcut değildir. Telefonu Ankara içi elden görüp alabilirsiniz. Diğer illere kargo ile gönderebilirim.

Fiyat: 400 TL < Resime gitmek için tıklayın >< Resime gitmek için tıklayın >< Resime gitmek için tıklayın >< Resime gitmek için tıklayın >< Resime gitmek için tıklayın >< Resime gitmek için tıklayın >< Resime gitmek için tıklayın >< Resime gitmek için tıklayın >

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi formula2000 -- 18 Eylül 2019; 8:52:52 >

DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.