Bu konudaki kullanıcılar: 2 misafir, 1 mobil kullanıcı
0
Cevap
0
Tıklama
0
Öne Çıkarma
HTC 816n hat görmüyor kelepir
Şehir : #Ankara
İlan Türü : #Satılık
Kondisyon : #Kullanılmış

F formula2000 Konu Sahibi
7 ay (48 mesaj)

Satışta: Satıcıyla iletişime geçiniz.
Satmış olduğum telefonu aynı model telefondan ekran anakart birleşimi olarak telefoncuda yaptırdım. Telefon sorunsuz çalışıyor fakat sim kartı görmüyor. Belki sim kart tepsisi değişecek belki anakart kaynaklı sorunu tam olarak bilmiyorum. Bu durumu bilerek alın. Telefonu şu an 6.0'a güncelledim. Elinde aynı modelden ekranı kırık anakartı sağlam telefonu olanlar veya tablet niyetine kullanmak isteyenler alabilir. Kasa olarak biraz yıpranmış durumda yalnız çokda kötü değil. Aynı model ekranı kırık ve anakartı bozuk diğer yedek telefonla beraber verebilirim. Başka parçalarını kullanmak isteyenler olabilir. Telefonu Ankara içi elden alabilirsiniz. Diğer illere kargo ile gönderebilirim.

Fiyat:150 TL


< Resime gitmek için tıklayın >< Resime gitmek için tıklayın >< Resime gitmek için tıklayın >< Resime gitmek için tıklayın >< Resime gitmek için tıklayın >< Resime gitmek için tıklayın >< Resime gitmek için tıklayın >< Resime gitmek için tıklayın >< Resime gitmek için tıklayın >< Resime gitmek için tıklayın >< Resime gitmek için tıklayın >< Resime gitmek için tıklayın >< Resime gitmek için tıklayın >< Resime gitmek için tıklayın >< Resime gitmek için tıklayın >



DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.