Bu konudaki kullanıcılar: 2 misafir, 1 mobil kullanıcı
1
Cevap
0
Tıklama
0
Öne Çıkarma
HTC 816f kelepir uygun fiyat
Şehir : #Ankara
İlan Türü : #Satılık
Kondisyon : #Kullanılmış

F formula2000 Konu Sahibi
5 ay (48 mesaj)

Satıldı: Forum dışında
Merhaba, satmış olduğum telefonu ekranı sağlam anakartı bozuk olarak forumdan aldım. Başka bir siteden ekranı kırık anakartı sağlam bir telefon temin ederek telefoncu tanıdığımda anakartı ekleyerek çalışır hale getirdim. Telefon şu an sorunsuz olarak çalışıyor. Yalnız ufak tefek hataları var. Kasa biraz kötü durumda üst arka kapak kısmı biraz açık vaziyette. Tırnak kırık tam oturmuyor. Ses açma tuşu çalışmıyor. Üst sol tarafta kılcal bir çatlağı var. < Resime gitmek için tıklayın >Onun dışında tüm özellikleri sorunsuz çalışıyor. Telefonla beraber anakartı temin ettiğim ekranı kırık anakartı bozuk telefonu da vereceğim. Ankara içi elden test edip alabilirsiniz. Diğer illere kargo ile gönderebilirim.

Fiyat: 200 TL. < Resime gitmek için tıklayın >< Resime gitmek için tıklayın >< Resime gitmek için tıklayın >< Resime gitmek için tıklayın >< Resime gitmek için tıklayın >< Resime gitmek için tıklayın >< Resime gitmek için tıklayın >< Resime gitmek için tıklayın >< Resime gitmek için tıklayın >< Resime gitmek için tıklayın >< Resime gitmek için tıklayın >

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi formula2000 -- 24 Ekim 2019; 7:46:27 >


R Rebellion87
geçen yıl (233 mesaj)
Fiyat ve Resim Takip...

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.