Arama butonu
Bu konudaki kullanıcılar: 1 misafir, 1 mobil kullanıcı
6
Cevap
3199
Tıklama
0
Öne Çıkarma
Hotmail gelen kutusu sorunu..
F
12 yıl
Çavuş
Konu Sahibi

Merhaba Arkadaşlar,

Microsoft office outlook 2007 yükledim ve hotmaile gelen mailleri outlook a çektim.. fakat çektikten sonra hotmaile webden baktığımda gelen mailler silinmiş kutusuna düşüyor. outlook çekerken gelen kutusuna çekiyor ama...
hotmail sayfasına gırıyorum silinmişteki mailleri gelen kutusuna taşıyorum ama herdefasında bunumu yapıcam daral geldi artık. ayrıyetten taşı dediğimde de outluk tasıdıgım maili daha once cekmesıne ragmen bıdaha çekiyor.. yanı outlookta gelen kutusunda olan 1 mail 2 tane oluyor :)

şu hotmaildeki gelen maillerin silinmişe değilde eskisi gibi gelen kutusuna düşmesini nasıl düzeltebilirim bir fikri olan varmı?F
12 yıl
Çavuş
Konu Sahibi

nasıl olduysa daha onceden dikkatimden kaçmış xD aslında bir sorun değilmiş. mailler normal olarak gelen kutusuna düşüyor. outlooktan çektiğimde hotmailde silinmiş klasorune taşınıyor..

peki baska bır soru.. outlookla çektiğimde hotmailde de gelen kutusunda kalmasını saglayabilir miyim.. oyle bır ayar varmı bıldıgınız?


Bu mesaja 1 cevap geldi.
F
12 yıl
Çavuş
Konu Sahibi

kendi sorunumu bir arkadaş aracılıgıyla çözdum. sızlede paylasım dedım belkı ılerde yada suanda sıkıntı ceken arkadaslar vardır.

gelişmiş e-posta hesap ayarlarından bir kopyasını sunuda bırak ve sunucudaki mesajları silme seçeneklerini işaretleyince sıkıntı ortadan kalkıyormuş.


Bu mesaja 1 cevap geldi.
M
12 yıl
Onbaşı

dostum aynı sorunu ben de yaşıyorum mozilla thunderbird yükledim... burada gmaili okuyabiliyorken msn uzantılı e-postalarım thunderbird'de duruyor ama webden açtığımda gidiyor.. ve belli aralıklarla web'de msn adresinden siliyor...
ben buna nasıl bir çare bulabilirim... bilen arkadaşlar bir yol yordam göstersin lütfen....


Bu mesaja 2 cevap geldi.
F
12 yıl
Çavuş
Konu Sahibi

yani thunderbird'ü actıgında mailleri webten cekiyor.. gmailde bir kopyası kalıyo ama hotmailde kalmıyor mu.. dogrumu anlamısım?

yada webden hotmaile girince thunderbird teki mailler mi gidiyor..E
10 yıl
Er

Teşekkürler bu işime yaradı.K
6 yıl
Er

Gelen kutusuna ulaşamıyorsanız şuradan tüm sorunlarınıza cevap bulabilirsiniz arkadaşlar: Hotmail Gelen KutusuDH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.