Bu konudaki kullanıcılar: 2 misafir, 1 mobil kullanıcı
118
Cevap
31514
Tıklama
0
Öne Çıkarma
Cevap: honda ankara özel servis tavsiyesi (6. sayfa)

A aferinsize
3 yıl (19 mesaj)
Honda kadir

Bu arkadaş yağınızı suyunu değiştirir ama ilk ciddi problem de sizi yarı yolda bırakacak emin olun< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
Bu mesaja 1 cevap geldi.

M Mertels
3 yıl (2 mesaj)
Şaşmaz da Hamza usta var tüm Japon araçlara bakıyor. Çok özel servise gittim Honda civic var bendede. Hamza ustayı öneririm.

http://www.akincigarage.com/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mertels -- 17 Nisan 2019; 12:32:48 >

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >


T tahsin14
3 yıl (1 mesaj)
Merhaba
ALTAN ÖZKAN dan kesinlikle uzak durun.Yukarılarda bir arkadaş paylaşmış daha önce silindir kapak contası için yaptıkları iş kısa süreli yada hiç çözüm olmuyor diye.Ben Altan Özkanda motor ve kapak yapılmış bir RD1 CRV aldım.Sözüm ona motor garantili idi.Aldığımda iki hafta olmuştu motor yapılalı.Birde aynı adam bu araca 4 ay öncesinde komple kapak takmış sonra motor yaparken yine kapak işi yapmış.Üzerine arabayı ben aldım bir 8 ay 12000 km yağ eksiltme bitmedi arabada.Uğradım kendilerine motul yağını beğenmediler,yağdan yapar castrol ko bi dene haber ver dediler.Sonuç tabi aynı getir işçilik almayız,malzemeyi uygun yaparız dediler.Bıraktım arabayı motor sökülünce vites geçişleri sert ve sabahları ilk defa dörde takarken gecikme oluyor bir veya iki defa madem onada bakalım dedim.Yğ filtre dğişmesi gerek dediler.Aynı diğer arkadaşın dediği gibi arabayı oniki gün alamadım.Adım adım ararız dediler aramadılar bitince haber veririz dediler aramadılar.Arabayı er geç aldık motoru deniyoruz ama şanzıman sabahları yine aynı.İşçilik almayacaklardı hiç hararet yaptırmadığım halde hararet görmüş araba dediler işçilik aldılar malzemenin tamamını hatta 60 tl benzin ve 65 tl de sprey parası bile aldılar.Altan Özkan denen adam her şeyi bilerek yapıyor ama araba tamirini bilmiyor.Şanzıman yine aynı diye aradım kitaba bi bakayım beni sonra ara dedi.Bende aradım getir bakalım selenoidden yaparmış dedi.12 gün sende durdu araba anlamıyosan kitaba bakacaksan niye zamanında bakmadın dedim getir hiç para almadan yapacağım diyor.Tam bir sahtekarlık ve düzenbazlık şirketi keşke o arkadaşın yorumunu daha önce okumuş ve inanmiş olsaydım.KESİNLİKLE TAVSİYE ETMİYORUM.İŞİ BİLMEDİKLERİ BİR TARAFA DÜRÜST VE AHLAKLI DEĞİLLER.Tabi sözümüz ve yorumumuz yönetime.
F felexible
2 yıl (1 mesaj)
HONDACI MEHMET ADLI İŞLETME İÇİN ...arkadaslar ankara için kensinlikle tavsiye NİTELİĞİ TAŞIMIYOR adının başında hondacı olması onun ehli olduğunu kesinlikle göstermiyor adamlar sizi sadece kaz gibi görüyor yapmadıkları işe yaptık diye gösterip size para yazıyor kısacası reklamdan ziyade esnaf olmak gerek ben hakkımı helal etmiyorum...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi felexible -- 25 Haziran 2019; 14:31:8 >
Bu mesaja 2 cevap geldi.

C caucass
2 yıl (13075 mesaj)
Aynı Kadir
B babakaan
2 yıl (56 mesaj)
Merhaba, bu ustaya başka giden gören iş yaptıran tavsiye eden var mı ?


Bu mesaja 1 cevap geldi.

Bu mesajda bahsedilenler: @S_wWw

C caucass
2 yıl (13075 mesaj)
AMAN HAAA....SAKIN HAAAAAA....
B babakaan
2 yıl (56 mesaj)
İlk defa gittim. İlgili, bilgili, güler yüzlü işini iyi yapan bir usta. Hondacılara tavsiye ederim
Bu mesajda bahsedilenler: @babakaan

C caucass
2 yıl (13075 mesaj)
ben gidemem araç yeni garantisini yakmayayım
K kokanche
2 yıl (996 mesaj)
2005'ten beri Civic'im var.

Şaşmaz 60. Noter karşısındaki, sadece ve sadece Honda'ya bakan "Bar Honda - Hüseyin Özdemir" ustayı bırakın Ankara'da, Türkiye'de tek geçerim. Gönül rahatlığı ile aracınızı bırakabilirsiniz..
C caucass
2 yıl (13075 mesaj)
tlf vamı
T THIS IS ANGARA V.2
2 yıl (77 mesaj)
Şaşmaz da Hondacı Eren vardır güzeldir tavsiye ederim< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >


T tcvctm76
2 yıl (35 mesaj)
Yorumdan sonra 1 yıl geçmiş, yeni başıma geldi, aynen dediğiniz gibi. Tertemiz arabayı götüreceksin, yağ su değişecek, tonla para alacak. Oh tertemiz. Kaç kere götürdüm bakıma tamire. Araba biraz yıpranınca ağız değişmeye başlamış. Keşke hepimiz öyle kebap işler bulsak. Yaptığının arkasında durmaya ne gerek var ki..
Bu mesajda bahsedilenler: @aferinsize

C conconmirtaza
geçen yıl (6 mesaj)
quote:

Orijinalden alıntı: felexible

HONDACI MEHMET ADLI İŞLETME İÇİN ...arkadaslar ankara için kensinlikle tavsiye NİTELİĞİ TAŞIMIYOR adının başında hondacı olması onun ehli olduğunu kesinlikle göstermiyor adamlar sizi sadece kaz gibi görüyor yapmadıkları işe yaptık diye gösterip size para yazıyor kısacası reklamdan ziyade esnaf olmak gerek ben hakkımı helal etmiyorum...
Aynı şekilde benimde başıma geldi.Yapmadığı iş için benden ücret almış. Sözde yaptıgı yerdeki değiştirdiği keçe çürümüş 3 ay sonra nasıl oluyorsa. Kesinlikle tavsiye etmiyorum. Gitmeyin.
L Lburgazlı
geçen yıl (35 mesaj)
< Resime gitmek için tıklayın >


Bu ustayı çok beğenen var.
C caucass
geçen yıl (13075 mesaj)
benim araç düplü, mecburen servise yolunuyoruz
E emreetunet
geçen yıl (11 mesaj)
Bir süredir Şaşmaz'da götürüyorum aracımı (2 yıl kadar) yetkili servisten sonra bazı yerler aynı tadı vermese de Honda Ankara Servisi olan BEY Otomotiv'i buldum arkadaşım vasıtası ile. Dürüst, güvenilir yaptıkları işin arkasında duran bir servis. Hüseyin Usta var, kendisine gözü kapalı güvenebilirsiniz. Hondacı arkadaşlara güzel bir alternatif olur umarım.
C caucass
geçen yıl (13075 mesaj)
Kadir ne oldu ya bilen varmı
H hakankarahan1991
geçen ay (1 mesaj)
Ankara şaşmaz da bulunan Cuma Usta Honda otomatik şanzıman sorunlarında çözemedikleri iş yok. Öyleki başka servislerde çözülemeyen işleri bile bu adamlara gönderiyorlarmış. 2008 honda jazz Elegance aracımda kalkışta silkeleme yapıyordu rampalarda kalkarken tekleme yapıyordu arkadaşımın tavsiyesi üzerine gittim. Tertemiz yaptılar. Öneririm
https://cumausta.com/DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.