Arama butonu
Bu konudaki kullanıcılar: 1 misafir
4
Cevap
888
Tıklama
0
Öne Çıkarma
Hizmet iade hakkında
R
8 yıl
Yüzbaşı
Konu Sahibi

Arkadaşlar,
Türktelekomda tahüt ü biten bir arkadaşım tekrardan ayın 12.02.2016 da 24 ay sözleşme yapıyor ve ücretsiz modem kampanyasında yararlandırılıyor bu arkadaş şimdi bu hizmetleri iade edebilirmi modem ve kampanyadan vazgeçme vs örnek Uydunet te 7 gün süre içinde modem ve almış olduğun hizmetleri cayabiliyorsun bu konu hakkında yardımcı olabilirmisiniz
Saygılarımla< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

_
8 yıl
Yarbay

14 gün içerisinde cayma hakkı yasal olarak var.


Bu mesaja 1 cevap geldi.

Bu mesajda bahsedilenler: @rehber_
0
8 yıl
Yarbay

hizmet numaralı Yalın İnternet aboneliğiniz ile ilgili olarak 27.05.2015 tarihinde 24 Ay Taksitle ADSL Huawei Echolife HG521 Modem Kampanyasından, 24.10.20154 tarihinde de 24 ay taksitle Zyxel marka VDSL modem kampanyasından faydalandığınız tespit edilmiştir.

6507 sayılı Tüketici Kanunu gereğince Mesafeli Satışlarda ve İş Yeri Dışında Satışlarda 14 gün içerisinde müşterilerimizin cayma hakkı bulunmaktadır. Ancak, satın almış olduğunuz cihazlar mesafeli yolla ya da işyeri dışında satış yolu ile satılmamıştır. Bu nedenle cayma hakkınızın bulunmadığı belirtmek isteriz.

Taahhütte bulunduğunuz tarihten itibaren, taahhüt sürenizin bitimine kadar kampanya’ dan çıkma talebinde bulunmanız ya da İnternet Erişim Hizmeti aboneliğinizden vazgeçmeniz durumunda; kampanya ile satın almış olduğunuz cihazın kalan taksitlerinin tek seferde son faturanıza yansıtılacağını hatırlatırız.

Çağrı merkezi iletişim ekibimizce 22.01.2016 tarihinde 15:23’ de telefonla arandığınız ancak tarafınıza ulaşılamadığı için gerekli bilgilendirme yapılamamıştır.


Bu mesaja 1 cevap geldi.

Bu mesajda bahsedilenler: @_A_N_I_L_
_
8 yıl
Yarbay

5 ay arayla 2. kez taksitli satışı nasıl verir sistem ? 2. alımda 1. kampanyalı alımı iptal eder ücretini yansıtır öyle verir ancak. Abonelik başlangıç tarihi esas, cihazı elden aldıysa elden teslim eder ben 1 hafta arayla bağlantı gelmesine rağmen iptal ettim full kutu ile müdürlük iade aldı 1₺ dahi fatura gelmedi.


Bu mesaja 1 cevap geldi.

Bu mesajda bahsedilenler: @0365634b
0
8 yıl
Yarbay

hocam telekom dakiler tanık olunça böyle oluyor
Bu mesajda bahsedilenler: @_A_N_I_L_
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.