Bu konudaki kullanıcılar: 2 misafir, 1 mobil kullanıcı
3
Cevap
0
Tıklama
0
Öne Çıkarma
Hızlı Kurgucu için Klavye

F fanciulla gentile Konu Sahibi
2 ay (2 mesaj)
Arkadaşlar selam,
Forumda saatlerce gezdim fakat cevap bulamadım.

300-400 TL maksimum bütçe ile, video kurgu programları kullanırken sıkıntı yapmayacak klavye öneriniz ne olur? Daha önce önerilmiş oyuncu klavyelerine baktım ama çok uçuk fiyatları var. Bir de o tuşlarla rahat yazı yazılır mı emin olamadım. Ben numpad olmasını da tercih etmem klavyede küçük kompakt bir ürün öneriniz var mıdır? Aynı zamanda senaryo ve yazı yazıyorum. Kendime bir klavye seçmiştim (Logitech K380) fakat Amazon'un yorumlarından gördüğüm kadarıyla hızlı yazı yazarken harfleri algılamıyormuş bu klavye.

Şu an laptop'ımın klavyesi (Dell XPS) çok güzel fakat kendime yeni ekran aldım. O yüzden klavye de almam gerekiyor. Kurgu programlarında aynı anda Ctrl + Shift + tuş kombinasyonlarına hızlıca ve sıkça basmak gerekiyor. Daha önce masaüstü bilgisayarımın klavyesinde bu konuda sorun yaşamıştım, kurgu programı kullanmanın hızına yetişemiyordu.

Umarım forumu yanlış kullanmıyorumdur ve yardım olabilirsiniz.
İyi akşamlar,
M.
S Sismologger
2 ay (379 mesaj)
Kurgucunun mekanik klavye ile işi olmaz. İş bilmeyen kurgucu mekanik klavye alma gafletinde bulunur.
F fanciulla gentile Konu Sahibi
2 ay (2 mesaj)
Öneriniz var mı peki?DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.